Skocz do zawartości

MOTO BIKE SHOW POLAND


romans
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Belgu - Ty to masz koleżanki...

A co !! :icon_biggrin: Zreszta te osobe z prawej strony tego zdjecia (tzn. Mariolke) to kilkoro

z Was moglo poznac na Spotkaniu EKG 27 stycznia w Tortilli :buttrock:

 

Uuuuaaaa, co ja tutaj widzę?

Panowie generalnie umawiają się na dziewczyny , a nie na Wystawę He,he niezły bigos.

Hm...skoro hostessy są takie sobie, to może wy moglibyscie troszkę popozować na motocyklach, jako modele? Edytko, co ty na to?

 

Tak nawiasem mówiąc moglibyście powolutku ustalać godzinkę...ktoryś z was rzucił hasło 10.00, czy mi się cosik przewidziało?

 

Poza tym, kochani, chcę nabyć rękawice do moto. A prawdę mówiąc nie bardzo się znam na firmach, które będą wystawiały swój asortyment, więc liczę na waszą FACHOWĄ pomoc.

pozdrawiam serdecznie.Aga

Eee nooo.... Wy tez mozecie nam przeciez popozowac.

A w wyborze rekawic to oczywiscie doradzimy... napewno bedzie mozna cos wybrac na stosikach.

 

Belgu rzucił przykładową godzinę, ale to jest do potwierdzenia. Tak jak mówił przed samym MBS sie dogadamy co do konkretów.

Dokladnie.

 

a ja co mam zrobić? "przecież się nierozdwoję" jak to powiedziała żaba kiedy miała wybrać między pięknymi i inteligentnymi...

Wracając do tematu, 10:00 to chyba niedobra godzina chyba, że spotkamy się przed kasami. W sobotę i niedzielę dużo ludzi i są kolejki do kas. Lepiej może np. 11:00 w środku.

Nie wskazane umawianie sie jest w srodku... tam mozemy sie nie odnalezc.

Moim zdaniem lepiej bedzie przed wejsciem i o 10:00 lub ciut przed.

 

ty romasie mozesz umowic sie ze mna i pszczolka (w sumie to juz 2 niewiasty) i mozesz pojsc na wystawe

A ja?? :smile:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, Belgu :D

 

Proszę nie spuszczać nosa na kwintę. Przecież możesz dołączyć do nas również, tak jak zostało powiedziane wcześniej, przed samą imprezką ustalimy godzinę i skrzykniemy się "całą kupą". W porządku? :D

 

Etitka, liczę na ciebie! Jeśli będziesz mogła, to zabierz płytkę z Babozlotu, dobrze? Dla mnie, bardzo cię prooooszę :D Chociaż powzdycham, ech....A i buźki kochane zobaczę :D

 

 

pozdróweczka.Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etitka, liczę na ciebie! Jeśli będziesz mogła, to zabierz płytkę z Babozlotu, dobrze? Dla mnie, bardzo cię prooooszę :lalag: Chociaż powzdycham, ech....A i buźki kochane zobaczę :P

pozdróweczka.Aga

 

 

zabiore plytke, zabiore, chocby za te ciacha Ci sie nalezy :banghead:

Belgu, prosze sie rozchmurzyc, powiedzialabym wrecz w trybie pilnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, Belgu

Proszę nie spuszczać nosa na kwintę. Przecież możesz dołączyć do nas również, tak jak zostało powiedziane wcześniej, przed samą imprezką ustalimy godzinę i skrzykniemy się "całą kupą". W porządku?

 

zabiore plytke, zabiore, chocby za te ciacha Ci sie nalezy

Belgu, prosze sie rozchmurzyc, powiedzialabym wrecz w trybie pilnym

 

Tak jest mile Panie !! Czekam niecierpliwie na wyznaczony dzien !!

Jestem zwarty i gotowy !!

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

belgu, nie bądz taki zwarty :crossy: tylko czyść obiektywy, bo w tym roku mamy modelki że hej, hej...

Ja już do wawki przyjeżdzam w piątek wieczorem.

 

Wlasnei sie dowiedzialem, ze na Motocykl Expo w marcu (hala Expo XXI w Wawce) planowane beda

hostessy z malunkiem na golym ciele :)

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnei sie dowiedzialem, ze na Motocykl Expo w marcu (hala Expo XXI w Wawce) planowane beda

hostessy z malunkiem na golym ciele :)

;) :) ;)

 

Motocykle w połączeniu z fajnymi paniami to jest to...

 

mam tu na myśli np: moją Żonę :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie...

 

Proponuje wstepnie umowic sie np. o 10:00 przed glownym wejsciem na Targi MBS (hala Torwaru).

Szczegoly jeszcze domowimy na 2 / 3 dni przed samymi Targami (gdyby sie cos komus pozmienialo).

Wtedy wymienimy sie nr komorek (jakby sie ktos spoznil albo chcial dolaczyc pozniej) i tyle.

 

Kazdy z nas idzie na te Targi w tym samym celu ale kazdy ma swoje ulubione marki motocykli

i akcesoriow... Ja ide ogolnie sobie popatrzec bo to co powinienem miec to poki co mam.

Wiec Targi nie zajma mi calego dnia... ale dla innych i caly dzien to moze byc malo.

 

Wiec proponuje aby kwestie jakiegos wspolnego wypadu do knajpki zostawic na dzien / dwa przed

Targami bo wtedy bedzie wiadomo ile osob zostaje np na noc, wieczor, jest kierowca itp...

Wtedy ustalimy czy idziemy na herbatke czy herbatke z wkladka... oki?

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...