Skocz do zawartości

MOTO BIKE SHOW POLAND


romans
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ustalmy jakiś znaczek bo się będziemy szukać po tych całych halach i uschnę z pragnienia :icon_mrgreen: ...

http://www.swiatobrazu.republika.pl/strona029.html

Hehe... romans... nie wiem czy wiesz ale jak otwieram linka i patrze na fotki to znam osobiscie

obie panie ze zdjecia na samej gorze po prawej :icon_mrgreen: Ta blondynka jest z Krakowa a dziewczyna

z prawej z Warszawy :icon_mrgreen: I z tego co wiem bedzie na tych targach rowniez...

 

 

Ja bym proponował transparent :notworthy: W sumie pomysł niegłupi, tylko kto się go podejmie? Kto na 100% deklaruje przybycie?

 

Ja na 100% bede...

Bez przesady te znaczki i transparenty... na dzien lub dwa przed wystawa

poprotu wymienmy sie teflonami i konkretnie umowimy sie przed wejsciem

np. o 10:00... i juz...

Edytowane przez Belgu
Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuaaaa, co ja tutaj widzę?

 

Panowie generalnie umawiają się na dziewczyny , a nie na Wystawę :buttrock: He,he niezły bigos.

Hm...skoro hostessy są takie sobie, to może wy moglibyscie troszkę popozować na motocyklach, jako modele? Edytko, co ty na to? :wink:

 

Tak nawiasem mówiąc moglibyście powolutku ustalać godzinkę...ktoryś z was rzucił hasło 10.00, czy mi się cosik przewidziało? :icon_twisted:

 

Poza tym, kochani, chcę nabyć rękawice do moto. A prawdę mówiąc nie bardzo się znam na firmach, które będą wystawiały swój asortyment, więc liczę na waszą FACHOWĄ pomoc. :icon_mrgreen:

 

 

pozdrawiam serdecznie.Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie generalnie umawiają się na dziewczyny , a nie na Wystawę :icon_biggrin: He,he niezły bigos.

Hm...skoro hostessy są takie sobie, to może wy moglibyscie troszkę popozować na motocyklach, jako modele? Edytko, co ty na to? :biggrin:

no ja laduje zapas baterii do aparatu :biggrin:

w rekawiczkach chetnie doradze

wiesz panowie pojda na dziewczyny a my pojdziemy na wystawe, zgadamy sie na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja co mam zrobić? "przecież się nierozdwoję" jak to powiedziała żaba kiedy miała wybrać między pięknymi i inteligentnymi... :biggrin:

 

Wracając do tematu, 10:00 to chyba niedobra godzina chyba, że spotkamy się przed kasami. W sobotę i niedzielę dużo ludzi i są kolejki do kas. Lepiej może np. 11:00 w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja co mam zrobić? "przecież się nierozdwoję" jak to powiedziała żaba kiedy miała wybrać między pięknymi i inteligentnymi... :icon_mrgreen:

 

ty romasie mozesz umowic sie ze mna i pszczolka (w sumie to juz 2 niewiasty) i mozesz pojsc na wystawe :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etitko, jak tak dalej pójdzie z pogodą to tym swoim sprzętem z avatara nie dojedziesz do Warszawy... :)

 

jeszcze są trzy tygodnie, więc umówimy sie przed wyjazdem, bo do tej pory bedzie jeszcze kilka postów i informacja się zgubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...