Skocz do zawartości

Rg 80 - Kupować czy nie?


WLD_Wlodi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiem jak jest ze 125. W tej klasie fajne są też supermoto takie jak Senda, MX, Beta rr, Rieju. Wszystkie te wymienione sprzęty mają silniki Minarelli AM6. Może nie są aż tak wytrzymałe jak w RG ale też są dobre. Ja nie narzekam. Ich zasadniczym plusem jest wygoda jazdy (duża wysokość motoru) i możliwość zjechania w teren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojade obejrzec ten sprzet:

http://moto.allegro.pl/item155101110_jedyn...a_honda_50.html

Honda NSR. 20km od Mojego domu, a po to RG to raczej staremu by sie jechac nie chcialo ;/ Powiedzcie cos wiecej o NSR, predkosc max itp...

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wole juz suzuki gamme niz ta Nsr bo jednak suzuki ma lepsze osiagi :D

Heh a jakbym kupil na twoim miejscu ta Gamme to odrazu wyjebałbym ta owiewke przednia bo wyglada jak duzy nocnik

Edytowane przez piotrek2345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojade obejrzec ten sprzet:

http://moto.allegro.pl/item155101110_jedyn...a_honda_50.html

Honda NSR. 20km od Mojego domu, a po to RG to raczej staremu by sie jechac nie chcialo ;/ Powiedzcie cos wiecej o NSR, predkosc max itp...

 

 

Na twoim miejscu nie brał bym tego sprzęta pod uwage. Ma gorsze osiągi i gorzej z częściami do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty pieprzysz człowieku gorzej z częsciami jest do rg niz do tego to ma taki sam silnik jak w mtx i mbx cieczakach wiec niepierdol tutaj takich głupot bo mozesz wprowadzić ludzi w błąd przed takie debilne gadanie,najpierw sie zastanów co mówisz

Edytowane przez gutek_rapier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item156089846_honda..._mala_kase.html

Znalazłem jeszcze tą oto honde. Myśle że za taką kase sie opłaca. Jak bedzie blisko mojej miejscowości to obejrze. Kupowac czy nie. Na zdjęciu widzicie jakieś wady??

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za ten sprzęt jest niezła. Ale z tą rejestracją... Dość ciężko jest zarejestrować na motorower a już za 700 zł to bardzo ciężko. Zdjęcia są niewyraźne więc ciężko coś powiedzieć. Ale ja bym się zastanowił ze względu na tą rejestracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba w twoich stronach. U nas (Warszawa i okolice) to jeśli w ogóle Ci się uda to przynajmniej 1000 a czasem i 1500

<wow>

Ze względów kosztów rejestracji oraz niemożliwości wyjechania "gdzieś dalej" z powodu zarejestrowania niezgodnie z prawem(80/50, 125/50) bede musiał wybrać coś z 50tek. Głównie bede tym jeździł po mieście, jak i na dłuższe wycieczki...I znowu pytanie. Co polecacie z 50tek?? I oczywiście do 2000zł

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciężka sprawa... Jeżeli nie chcesz simsona to szukaj jakiejś 80 już zarejestrowanej na 50 np. MBX, RD, RG albo innego z tych starych bo z 50 to będziesz miał ciężko. Może Suzuki TS 50 ale niewiem czy tak tanio znajdziesz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...