Skocz do zawartości

Jakie macie fury :)


karol1001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Focusa2006r z tym silnikiem. Daje rady... Bardzo oszczedny.....

 

No to sie jeszcze okaze czy to co napisali bedzie sie zgadzac, puki co nawet nie znam pojemnosci zbiornika, za pare dni jak wyjezdze pierwszy zbiornik i zatankuje to sie okaze na razie jeszcze do konca 270 km zostalo.

 

:icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wczoraj fura stracila cnote, odebrala mu ja ona

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a7a6d545ba47811f.html

 

:)

Niemka z krwi i kości.

 

Niemiec z krwi i kości. Bardzo śmieszne zdjęcie.

 

Taki Offtop ;-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemka z krwi i kości.

 

TMI wiesz juz w Europie nie ma czystych i " aryjskich " Nawet w Twoich rejonach znajda sie " czysci Polacy " :icon_razz:

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Focusa2006r z tym silnikiem. Daje rady... Bardzo oszczedny.....

Daje rady, niestety to silnik Peugota a nie Ford-a odkąd Ford skumał się z PSA i Delphi to zaniechał prace nad własnymi konstrukcjami i próbuje współpracy z żabojadami-jak dla mnie to zły kierunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdym razie zestawienie / dobranie przelozen do predkosci jest fatalne. Przy ograniczeniu do 30 km/h na III - ce jedzie sie fatalnie, nieco lepiej przy 50 km/h i IV - ce. Moze sie jeszcze dotrze :wink:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie napisałem dla żartów. Pozdrawiam. Chyba niedługo pora zmienić oponki co?

 

No niestety i to mnie w tym roku bedzie bolec najbardziej, do Mesia mam dwa komplety zimowek, trzeba bedzie sprawdzic czy felga bedzie pasowac, jak nie to same oponki przezuce oczywiscie jezeli ich wymiar bedzie dozwolony :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rover 620 `95 :) 105 konny dieselek , daje rade ;) pozdro

 

http://www.bikepics.com/pictures/1046999/ & http://www.bikepics.com/pictures/1047008/ nawet o fotkach swojego "jaguara dla ubogich"/"angielskiej troche niedopracowanej kopii Hondy" sobie przypomniałem , wiec podrzucam , a coooo ... ;) Lata ktoś też autami tej marki , są tu Roverzyści jacyś inni ???? :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daewoo Leganza 130 KM .. po przejściu z "drewnianego" Uno to zupełnie inny świat.. ale i tak z okazji przejcia na 2oo od wiosny bedzie w garazu z tęsknoty za mną wyć :buttrock:

Edytowane przez AdBar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...