Skocz do zawartości

Derbi Senda R80


JonekBP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie....nie chce zapeszac ale cos czuje ze ten motor po tym waszym remoncie bedzie gorzej wygladal niz przed a przede wszystkim gorzej jezdzil...sory ale czarno to widze w waszych rekach!!!!

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha rozek tutaj to mnie rozbawiłeś <lol2> i powiem Ci że nie znikne yak szybko jak myślisz...idź pojezdzij na MBX'ie

 

Sorki że się wtrącam w waszą jakże żywą dyskusję, ale czy Ty „JonekBP” masz się za lepszego dlatego że jeździsz nsr-ką? (przynajmniej ja to tak odebrałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie....nie chce zapeszac ale cos czuje ze ten motor po tym waszym remoncie bedzie gorzej wygladal niz przed a przede wszystkim gorzej jezdzil...sory ale czarno to widze w waszych rekach!!!!

 

Musze powiedzieć, że dawno nic tu nie pisałem, ala również czarno widze ten wasz "remont".

Edytowane przez Gudaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chymmm... a na jakiej podstawie mozesz mówic ze będzie gorzej jezdził?? bo coś mi się widzi ze napisałeś to ot tak sobie. Pewnie dlatego ze tak rozwlekam malowanie ramy. otóż była by pomalowana w tamtym tygodniu Ale byłem chory więc nieskończyłem matować i nieoodałem do typka. już mam zmatowane i jutro z rana prawdopodobnie jade do typka malowac ją;] a wracając dotego ze będzie gorzej jezdziła to już sie oto nie bujcie;] w silniku niema nic do roboty oprócz wymiany docisku sprzęgła a to jest robota na 30 minut więc prosze panów wielkich jasnowidzów dozobaczenia na wiosnę na trasie;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej Rożek oco CI chodzi bo jakoś nieczaje;/ pytam sie i to wszystko. jak mi wiadamo to forum jest własnie od tego?? jak ze myśle to prosze mnie oswiecic! a pozatym dzisiaj zawiozłem rame do malowania! narazie typek będzie malował podkładem a lakier bede kupywał w poniedziałej!

 

 

 

Pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chymmm... a na jakiej podstawie mozesz mówic ze będzie gorzej jezdził?? bo coś mi się widzi ze napisałeś to ot tak sobie.

 

A no na takiej podstawie ze widze z postow ktore piszecie w tym temacie (i nie tylko) jaką macie wiedze na temat motocykli, ja skladalem nie raz i wiem ze przy skladaniu trzeba patrzec nawet na najmniejsze podkladki gumeczki itp. to nie jest tak ze sobie rozkrecicie pomalujecie i juz.....Malowanie to jedna setna rzeczy które trzeba zrobic przy takim generalnym remoncie ( bo tak chyba moge to nazwac skoro rozkreca sie motor az do kazdej srobki, tymbardziej ze jeszcze nie wymagal tego i nie wygladał źle...)

 

pozdrawiam

Edytowane przez Veteranos

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwiez mi wyglądał bardzo żle;/ i już musiałem go wyremontowac;] wiec ze rozłozyć kazdy moze, ale jak cos niebędzie wychodziło w składaniu to podjade do kumpla i zobacze co i jak. z moją wiedzą na temat o motorach niejest tak żle jakoś jak wymieniałem łozyska na wale to wszystko chodzi? :icon_twisted: :rolleyes: więc mam nadzieje ze z całoscią mi tez tak się uda;]

 

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że się wtrącam w waszą jakże żywą dyskusję, ale czy Ty „JonekBP” masz się za lepszego dlatego że jeździsz nsr-ką? (przynajmniej ja to tak odebrałem)

 

 

Nie nie uważam się za lepszego ;| ;| Po drugie wracając do tematu to byla scooby'ego decyzja zeby ją rozebrac i zobaczy sie jak on ją złoży ,po 3 nie musieliśmy się z wami dzielić naszymi pracami ,a że daliśmy tutaj temat to chyba powinniście to docenić nikt nie musial wam tego pokazywać....Pzdr.

 

Sorki że się wtrącam w waszą jakże żywą dyskusję, ale czy Ty „JonekBP” masz się za lepszego dlatego że jeździsz nsr-ką? (przynajmniej ja to tak odebrałem)

 

 

Nie nie uważam się za lepszego ;| ;| Po drugie wracając do tematu to byla scooby'ego decyzja zeby ją rozebrac i zobaczy sie jak on ją złoży ,po 3 nie musieliśmy się z wami dzielić naszymi pracami ,a że daliśmy tutaj temat to chyba powinniście to docenić nikt nie musial wam tego pokazywać....Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...