Skocz do zawartości

Derbi Senda R80


JonekBP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

narazie mam zmatowane z 70% ramy, więc w sobote będzie malowana podkładem a puzniej lakierem;] a teraz mi powiedzcie w jakim kolorze pomalować rame a w jakim wahacz i przedne zawieszenie bo złote niezby mi sie podoba;/ myślałem zeby rame walnąć na czarno a wacha i przednie zawieszenie na siwo;] co wy nato? albo walnąc wszystko na czarno;] co wy nato ? piszcie swoją opinie :bigrazz: :)

 

Pozdro_4_All

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście to ma sie podobac tobie ale skoro pytasz to ja uważam zę wahach tylni i przednie zawieszenie na srebrno albo chrom. a rame na czarno.....To zalezy tez od tego na jaki kolor będzie reszta motoru owiewki itp. Ten kolor tez trzeba jakos dobrac zeby ładnie sie komponował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owiewki pewnie czarne;] ale to jeszcze do ustalenia, poniewaz owiewki bede pod sam koniec składał;] moze jakies fioletowe, albo czarne, cos w tym stylu;] dzięki za odpowiedz;] mam nadzieje ze więcej będzie wypowiedzi

 

 

 

Pozdro_4_all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawik_NSR wiem o tym;] ;] narazie niema nowy fotek, jak bedzie rama malowana podkładem to jakies fotki zrobie;] bo przecez niebede robił jak matuje:D hehe widze ze ta senda to jest sławna na 4um;]

Edytowane przez scooby_bp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ale wg. mnie wyglada ja gówno teraz...

Kup porzadna okleine, a nie jakies dupne najklejki, oddaj siodło do obszycia na nowo, tak żeby zgrywało sie z nowym kolorem. Obowiązkowo zmiana kierownicy, poanoduj obręcze na czarno.

i może coś z tego powstanie. Bo narazie wygląda tak że bym za nią więcej niż 1000zł nie dał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ty niewidziałes jej jak ją kupiłem;] wiem wiem ja ją robie chyba jednak dla siebie więc kasy nie bede oszczędzał;] tylko z tym siedzeniem to niejest tak łatwo poniewaz ja niechcę miec całego w same skurze jak w scigach tylko chcę zostawić większosc tego ontypoślizgowego fioletowego a zmienic tylko reszcze na skure czy coś takiego! z oobręczami to jeszcze niewiem czy będe malował zbytnio niewiem jak się zabrac za malowanie obręczy;/ Najrpiew pomalować to podkładem wzmacniającym jakims a puzniej zwykłym lakierem samochodowym?? jak sie myle to prosze poprawcie mnie;]

 

 

Pozdro_4_all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduro max ta senda teraz mi sie nie podoba masz racje ale warta jest napewno ponad 1000 ja rame pomalowal bym na siwo wahacz zostawil tak jak jest a zawieche przednia na czarny akryl pozdro owiewki w jednym kolorze czyli szalona pomarancz lub cala na zotlo pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozek a niby czemu ma nie pisać coś ci się nie podoba? proste nie pisz w tym temacie nic już więcjej!!!!!!!! Ja bym przednie zawieszenie pomalowal na zloto(jak teraz jest), rama na czarno,wahacz na szaro (taki jak jest)tylko od nowić:icon_twisted:

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...