Skocz do zawartości

Derbi Senda R80


JonekBP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałby wam przedstawić kilka fotek Sendy mojego kumpla :) Jest to 95r. malowanie niedlugo będzie zmienione na jakieś orginalne fazowe :D,moto cyka ślicznie ostrą ma pi**e xD Jest po tuningu na 80cm3,więc po fazować tez na niej można :)Tłumiczek Giannelli więc wydaje fajny dźwięk jak się jedzie i stoi oczywiscie xD

Użytkownik tej Sendy jest na forum i nawet dawny właściciel tego oto moto jest na 4um :)

 

Oto Link Do Kozackiej Sendzi :D : :buttrock:

 

http://bikepics.com/members/maly910/95senda/

 

 

I jak Scooby ?? GooD//??\\:D :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Edytowane przez JonekBP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo taaakkk :buttrock: Dzięki ziomek, mi sie nigdy nie chciało fotek wstawic :buttrock: ale fotki przyznam fajne;] jutro jeszcze porobimy :) jutro będą ostatnie wydanie sendy przed wieeelllkiiimmm remontem :buttrock: może bedziemy sie chwalic z pracy;] jutro moze sie wrzuci fotki jak rozbieramy do gołej ramy :buttrock: :buttrock: oglodac fotki i komentowac;]

 

 

Pozdro_4_All

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja założyłem ten temat Jimmy,żeby pokażywac jak przebiegają prace nad nowym wyglądem tej Sendy,a nie chce tam zaśmiecać co raz nowymi fotkami,a tak to będzie tutaj uporządkowane bo wiadomo tam wstawie fotki zaraz ktoś napisze i co 10 postów będe nowe foty wstawiał troche by było zamieszanie co do czego,a tak można tutaj patrzec:)

 

Pozdrawiam :buttrock:

 

PS: Jak ty założyłeś temat to nic nie pisałem,że jest oddzielny temat do tych rzeczy założyłes ok niech pisza :buttrock:

Edytowane przez JonekBP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre zdjecia :buttrock: Teraz wolne od szkoly to bym sobie czyms pojezdzil a tu nie ma nic, to mi rower zostaje :buttrock: To czekamy na postepy w pracach remontowo-modernizacyjnych :buttrock: Pozdrawiam :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jak sie uda i dzień będzie dlugi to rozbierzemy calutkie moto do gołej ramy:D a puzniej do piaskowania oddam, następnie do malowania i będe pokolei malował wszystkie czesci i składał;] mam nadzieje ze wyjdzie to jak najszybciej :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no :biggrin: to ta senda :clap: na drugim końcu polski :icon_biggrin: ale i tak od kupna slizga mi sie sprzegło :clap: no fajna stronka, dzieki za linka. ja wszystko wyjdzie to postaram sie zrobic stronke w takim samym stylu;]

Edytowane przez scooby_bp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...