Skocz do zawartości

kupno olejowego amorka


Rekomendowane odpowiedzi

siema mam yamahe tt600 i padl mi amorek no i kupuje juz drugi uzywany no ale nie gazowo-olejowy..lecz tylko olejowy ktory mnie wyniesie 150zl...czy taka inwestycja sie oplaca??? I czy taki olejowy amorek sie sprawdzi?? I na jak dlugo moge byc spokojny o niego??prosze o podpowiedzi i POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

A nie taniej i lepiej byłoby oddać ten zużyty amor Brendlerowi albo Sanchezowi do kompletnej renowacji?

Ja tak zrobiłem w LC4 z amorami przednimi, i tylnym, i to byla dobra inwestycja. Nikt rozsądny nie zawyrokuje ile pochodzi ci wmontowana używka, a olejak to olejak-nie da Ci tego co gazowiec.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no siema..sluchaj juz poprzedni wlasciciel go regenerowal..i co z tego?? pojezdzil na dobrym amorku ok tygodnia i znow pal a za regeneracje zaplacil z dwie banki...takze ja juz nie zamierzam sie w to bawic..tylko wymienie go...a mam inny amorek tylko to chyba gazowo-olejowy i kolo chce 450zl za taki. A ja nie pracuje jeszce takze mam ograniczone funusze...

 

 

no siema..sluchaj juz poprzedni wlasciciel go regenerowal..i co z tego?? pojezdzil na dobrym amorku ok tygodnia i znow padl a za regeneracje zaplacil z dwie banki...takze ja juz nie zamierzam sie w to bawic..tylko wymienie go...a mam inny amorek tylko to chyba gazowo-olejowy i koles chce 450zl za takie cudo i to uzywany. A ja nie pracuje jeszcze takze mam ograniczone funusze...hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no siema..sluchaj juz poprzedni wlasciciel go regenerowal..i co z tego??

eeeeee z tego co sie orientuje to na zabieg regeneracji amortyzatora tylnego udzielaja jakiejs gwarancji. napewno by to poprawili jak sie popsul po tygodniu! A co sie dzieje z amortyzatorami konkretnie? Ja bym raczej szukal przyczyny w czyms innym: moze krzywe dziwgnie od zawieszenie czy cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 200 PLN nie zrobisz całkowitej regeneracji amortyzatora, nie ma szansy. Uczciwa, profesjonalna regeneracja u specjalisty od zawieszeń motocyklowych to koszt minimum 500 PLN, z gwarancją i pewnością że wszystko będzie chodzic jak trzeba.

Kiedyś robiłem amory od motocykli, i powiem Ci uczciwie że nie wiem czy zmieściłbym się w 200 PLN kupujac sam olej i nowe części do amora. A gdzie zapłata za robotę-dość czasochłonną? To se ne da.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomego koles w klr 600 regeneruje raz w roku amor za 150 zl i lata rok bez klopotu

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty a co myslicie zeby wstawic od jakiegos CROSS amorek ciekawe czy mocowania by pasowaly.?? ale za to bylby wyzszy..hmm

No miałbyś dobry amorek ale nie do enduro. Musiałbyś zmieniać olej i kombinować żeby sie fajnie jeździło. Jeżeli już to od jakiegoś hard enduro (nie DR 350) tylko to już są konkretne pieniążki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolen pasuje, ale gorne przerabial z tego co pamietam dorobil jakis element z metalu

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...