Skocz do zawartości

Zalewanie świec podczas mycia


Lukasz89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Motocykl mam dopiero z miesiąc, na liczniku 15000 km, po tarczach oponach i ogólnym stanie moto sądze ze to prawdziwy przebieg. Nie wiem kiedy poprzedni właściciel świece zmieniał, nie wiem czy w ogóle je zmieniał, czyli w najgorszym przypadku mają 15000 km.

Dalej nie moge go zapalić :/ Zamawiam nowe świece, tak profilaktycznie żeby mieć pewnośc że to nie przez nie i bede potem probował... Dzięki za pomoc wszystkim, jak sobie nie poradze to bede jeszcze pytał!

Pozdro :)

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl mam dopiero z miesiąc, na liczniku 15000 km, po tarczach oponach i ogólnym stanie moto sądze ze to prawdziwy przebieg. Nie wiem kiedy poprzedni właściciel świece zmieniał, nie wiem czy w ogóle je zmieniał, czyli w najgorszym przypadku mają 15000 km.

Dalej nie moge go zapalić :/ Zamawiam nowe świece, tak profilaktycznie żeby mieć pewnośc że to nie przez nie i bede potem probował... Dzięki za pomoc wszystkim, jak sobie nie poradze to bede jeszcze pytał!

Pozdro :)

 

Serwisówka zaleca wymianę co 12kkm, jak je miałeś w rękach to trzeba było obejrzeć elektrody czy nie są powypalane.

 

Jeszcze jedno - jak będziesz próbował odpalać moto to zanim zaczniesz kręcić przestaw kranik na PRI i poczekaj parę minut żeby zalać komory pływakowe paliwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Chce zamówić sobie świece do Bandziora, te co mam mają symbol CR9EK, są firmy NGK. Szukałem na http://www.larsson.com.pl i są tam tylko NGK 1200687. Czy to te same świece?

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chce zamówić sobie świece do Bandziora, te co mam mają symbol CR9EK, są firmy NGK. Szukałem na http://www.larsson.com.pl i są tam tylko NGK 1200687. Czy to te same świece?

To ta sama świeca.

 

Zamiast NGK polecam DENSO (i to nie tylko dlatego że sam je sprzedaje) - będziesz miał mniej problemów z odpalaniem na zimono i zalewaniem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może coś jeszcze powiedzieć o DENSO? Ile u Ciebie one kosztują?

 

31,50/szt.

 

Co więcej można powiedzieć - po prostu w opiniach użytkowników na świecach Denso jest mniej problemów z odpalaniem po dłuższym postoju i w wilgotnych warunkach (możesz użyj opcji SZUKAJ to znajdziesz coś więcej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...