Skocz do zawartości

dylemat...


Rekomendowane odpowiedzi

Ty też jesteś bystry... faktycznie moja wiedza na temat wyczynów nie jest duża (nie może być inaczej, ponieważ nigdy takiego nie posiadałem) dlatego zadałem proste pytanie. Być może jest coś na co trzeba zwrócić uwagę przy zakupie fulla, co przy KDX'ie ma mniejsze znaczenie... itp.

 

pzdr ! :banghead:

To ja tez zadam proste pytanie:

po jakiego ch** zabierasz glos? :icon_mrgreen:

 

Bylem ogladac ostatnio huske (Kuba wie i Mariusz o czym mowie) i nie wzialem jej miedzy innymi dlatego ze koles nie pozwolil sciagnac glowicy.W sumie enduroguy ma racje ale ten facet sam przeczyl sobie.

Ja Cie powiem tak:jak masz dojscie do niemiec to kup z niemiec ale musisz uwazac 2 razy mocniej niz w polsce bo tam sa miny niemilosierne a ja cos o tym wiem.

Edytowane przez TwisterZG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez zadam proste pytanie:

po jakiego ch** zabierasz glos? :banghead:

 

Sorry :icon_mrgreen: już lecę założyć nowy temat z moim pytaniem...

 

 

PS: W poście Gawrona i Enduromastera znalazłem odpowiedź na moje pytanie- Dzieki :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jezeli ktos nie chce pokazac co jest w srodku to cos ukrywa, a ja wole miec pewnosc ze wszystko jest ok i nawet doplacic z 50zl za to

no wg mnie nie koniecznie chyba ze kupujący z góry wyłoży kase na uszczelki itd. bo ja nie pozwolilym grzebac w silniku skoro jestem pewny swojej maszyny, zreszta w moto ciezko cokolwiek podpicowac i stan na ogol mozesz ocenic na pierwsze wrażenie, pozniej pogadasz z gosciem pomierzysz cisnienie , sprawdzisz zawieche i wiesz wszystko, a najlepiej kupic moto przed remontem i za to co mniej wydasz przy zakupie wyremontowac moto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co zalezy ktory rocznik biezesz pod uwage jak cr to starsze modele sa bardzo wyrzymale i mocne a jak yamahe , no coz na temat tego sprzetu niewiem ,

ALe z posrod tych bym wy :flesje: bral Cr !!! pozdrooooooo

 

NIe CR tylko RM sorry pomyllka .

sProstowaniee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle o przesiadce na jakiegos wyczyna, na allegro widzialem rmy i yz nawet za 3500zl co polecacie z tych dwóch maszyn. pozdro! :buttrock:

 

za taką kase to zapomnij o dobrym wyczynie

 

napewno sprzęt będzie potrzebował reanimacji :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wiesz co zalezy ktory rocznik biezesz pod uwage jak cr to starsze modele sa bardzo wyrzymale i mocne a jak yamahe , no coz na temat tego sprzetu niewiem ,

ALe z posrod tych bym wy biggrin.gif bral Cr !!! pozdrooooooo

 

NIe CR tylko RM sorry pomyllka ."

Srutu tutu... Gowno i pierdolenie jednym slowem. Wszystko jest na tym samym poziomie, niby dlaczego RM jest lepsza od YZ czy CR ? Wytrzymalsza ? A co w niej jest bardziej wytrzymalsze ? Czesci i tak tych samych firm wkladasz i wszystko chodzi tak samo. CR=YZ=RM

 

 

"za taką kase to zapomnij o dobrym wyczynie "

Probowales ? :| Nieee ? To przestan gadac glupoty !!

Edytowane przez Maly-PMI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ktoś już pisał - z tych roczników absolutnie sie nie liczy kolor plastików tylko stan techniczny. Jeżeli kupujesz model 2007 to sie możesz zastanawiać który motor ma większe możliwości itd ale jeśli chodzi o używane motory to bierz jak leci byle w dobrym stanie.

Np. kolega Mały-PMI kupił RM w dobrym stanie (jak sam pisze), a ktoś inny kupił YZ z tego samego rocznika w chu**wym stanie i dupa zbita. Nie jest to powód aby pisać który z tych motocykli jest lepszy.

Jeżeli chciałbyś sprawdzić faktycznie który z tych modeli był lepszy w stanie nowym (bo tylko takie porównanie jest miarodajne) to musiałbyś znaleźć porównanie RM i YZ np z 91r. w jakiś archiwalnych wydaniach zagranicznej gazety. Wątpie żebyś takie coś znalazł więc dywagacje na temat co lepsze są bez sensu.

Owszem można sobie mówić że Kawasaki ma żeliwne tryby a Yamaha kute ale o takich sprawach sie rozmawia kupując 2 letnie motory.

Edytowane przez Kaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...