Skocz do zawartości

woj.Opolskie, wyjazdy na tor poznań na rundy MMP


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przelotówka odpowiada, ale pod warunkiem, ze zakupie sobie do tego czasu nowy kask, co jest na 90% pewne :-)

 

Ba aktualnie śmigam w tym, co został mi po komarze, więc max 100, wiadomo da się więcej, ale przez dłuższy czas to można szału dostać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom ja sobie chce sprawić NITRO

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M225211

 

lub model 750, kumple mają i taki i taki i sa super do szybkiej jazdy na ścigu.... puki co bede smigał na nim na GS ale jak wszystko dobrze pujdzie to na wiosne będe zmieniał na jakiegoś plastika :banghead: może AXR 750I :cool: zobaczymy :0 puki co musze prawko zrobic :P ;) pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co byś polecił ?? nigdy nie miałem poważnego kasku... puki co mam tigera z 50zł:eek: pozdro :) :icon_mrgreen:

 

Dołóż troche kasy i kup jakiś kask z wyższej półki niż Nitro. Pojedź do jakiegoś salonu i poprzymierzaj i poproś czy można przetestować. Jeszcze nie ma aż tak zimno więc nawet na moto możesz podjechać :) Dokładniej nic Ci nie powiem bo w innych kaskach nie jeździłem niż Dragon i Nitro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok czaje czaje :icon_twisted: wielkie dzięki :biggrin: :icon_twisted:

a jeśli chodzi o wyjazd na Jasną Góre na rozpoczęcie sezonu, no cóż... bardzo się ciesze, że sa chętni : mysle że sklepiemy przynajmniej 10 maszyn na wyjazd( miejmy nadzieje, że więcej) jeszcze będziemy wracac do tego tematu blizej terminu :biggrin: mysle, że w marcu można będzie odświerzyć temat i konkretnie się zaczac dogadywać :cool: Mam wielka nadzieje, że ekipa będzie fajna, to odrazu omówimy wstępny plan na wyjazd do POznania na MMP, puxniej moze na jakieś zloty... np: stare olesno, turawa, bednary itd. jeszcze raz wielkie dzięki :cool: do usłyszenia :biggrin: pzdr :biggrin: Corleone :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno :) zapomniałem ... ;p tu jest link do tematu w którym opisana jest impreza w częśtochowie, rozpoczęcie sezonu, na które się wybieramy :)

 

http://forum.motocyklistow.pl/Rozpoczecie-...007-t61994.html

 

 

pozdro 600 :) :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...