Skocz do zawartości

wielkie plakaty/zdjecia z enduro/crossami


Rekomendowane odpowiedzi

witam

szukam takich wielkich ok 1,5mx1,5m plakatow z enduro/cross , szukalem w empiku ale nie bylo :icon_evil: (byly tylko samochody i jakies babki ;]) moze ma ktos takie do sprzedania ( moga byc zarowno jak i modele jak i motocykle w "akcji" najlepiej ktm ) chetnie kupie

pozdrawiam :clap:

 

 

Mam plakaty ktm-a 64cm wys i 80-kilka cm szer(nie pamiętam dokładnie) nabrałem tego troche na six daysie w Kielcach i leżą gdzieś w szafie jeszcze.Jak coś to pw

Edytowane przez czak90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema nic prostszego jak fotke w duzej rozdzielczosci wsadzamy do Worda i dajemy drukuj rozdzielone na dowolna liczbe kartek A4 i gotowe. Ja sobie tak druknołem YZ do kanciapy tylko że nie dawałem max jakości czy coś żeby oszczedzić tuszu , ustawilem na 9 kartek i wyszedł spory plakacik. Po wydrukowaniu wystarczy odciąć nie drukowane marginesy i skleić tylne części taśma bezbarwną i gotowe. W ten sposób można sobie walnąć motor lub inne zdjęcie w skali 1:1 na zwykłej drukarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys jakas uzytkowniczka forum oglaszala sie ze potrafi narysowac olowkiem motocykle

fajnie to wygladalo. pokazala fote jak to wyglada (to byla Hayabusa) i rzeczywiscie ma dziewczyna talent

Koszt takiej przyjemnosci to w zaleznosci od rozmiaru ;]

To chyba bylo w dziale Przy piwie.. nie pamietam. ale efekt byl piorunujący - nawet chcialem sobie cos takiego sprawic

 

 

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=38740&hl= to jest wlasnie ten temat

Edytowane przez Pawik NSR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys jakas uzytkowniczka forum oglaszala sie ze potrafi narysowac olowkiem motocykle

fajnie to wygladalo. pokazala fote jak to wyglada (to byla Hayabusa) i rzeczywiscie ma dziewczyna talent

Koszt takiej przyjemnosci to w zaleznosci od rozmiaru ;]

To chyba bylo w dziale Przy piwie.. nie pamietam. ale efekt byl piorunujący - nawet chcialem sobie cos takiego sprawic

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=38740&hl= to jest wlasnie ten temat

 

 

Stary bierzesz swoją najlepszą fotke do photo shopa dajesz effect pen i masz , drukujesz j/w pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jednak nie jest to samo jak recznie narysowane ;p

zamowilem rysuneczek z KTM EXC 250 2007 R ;D

pozdro

 

Wiadomo że nie to samo ale to też bardzo proste i szybkie rozwiązanie. Jeśli to ma być dzielo sztuki i zawiśnie w pokoju to luzik ale wiesz żeby na ściane do garażu czy kanciapy jakiejś motorowej takie dzieło wieszać to troche szkoda :icon_mrgreen:

Edytowane przez Myszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

a żeby nie zakładać nowego tematu, podłączę się. Ma ktoś jakieś brudne tapety na pulpit ? :clap: ( ewentualnie jakaś stronka, link nie zaszkodzi :P ) bo nic nie mogłem nigdy znaleźć :bigrazz: dzięki.

 

http://www.amamotocross.com/gallery_archiv...jGYyCqQgtIDR08w

Rewelacyjne fotki, które nadają się na pulpit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jesli komus sie cos spodoba, to wyrazam zgode na wykorzystanie przez forumowiczow moich fotek w celu upiekszenia sobie pulpitu:) Niebawem bedzie w tym miejscu stronka z moimi brudnymi fotkami, poki co internetowa galeryjka foto. Jak wam sie podobaja?:icon_mrgreen:

 

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...