Skocz do zawartości

Wyjazd inaugurujący sezon 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pójdziemy w procesji do radia z ryjkiem, pobierzemy "ojca" Tadzia i w dalszej procesji udamy się nad rzekę, gdzie rzeczonego "ojca" spławimy w kierunku Gdańska :) . Ubiera się w sukienki a więc na Marzannę jak znalazł.

Będzie pięknie a wdzięczni rodacy postawią nam pomnik, gdzieś obok pomnika łabędzia z ptasią grypą :cool: .

pzdr

 

... stanowczo sprzeciwiam sie spławianiu o. Tadeusza w kierunku 3 miasta !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień DOBRY..............

Co prawda w połowie grudnia się rozpisałem że nie ma bata że jade że nawet żeby sie paliło itd.. to będe :P to można powiedzieć , że się ,,spaliło" hehe i nie wiem czy pojade...

upsss. na wytłumacznie dodam , ( jak wiekszość wie) że mi kobieta puchnie w zastarszajacym tempie :)

 

do onani tfuu ORGANIZATOWRÓW

I mam pytanie czy patrząc na to że nie wiem czy pojade , nie wiem czy pojade samochodem

czy też motocyklem..

można się zdekalrować pare dni wcześniej ?

i czy dwója się znajdzie ( pokój . rozumiem że i tak sporo osób dwójki zaklepało. ale w mojej sutuacji konieczna jest dwójka.z łazienką)

i czy te sracze znaczy się sanitarjaty sa ok..

mnie to gancegal czy się odleje komuś na wyro czy pod ściana, najwyżej bedą ludzie gadać :buttrock: ale mojej kobiecie musze dogadzać..... ( no nie Klaudiusz :lalag: :crossy: )

 

No dobra przeczytał pare stron aż 8 i co wyczytałem

ze Warszawka jedzie z Mc z Młocin... już w piątek kole 18 ? dnia 23 marca...?

 

jakby co dzeikuje za odpowiedz.....

miło by było się przejechać..

a jeszcze milej jakby na miejscu warunki pobytu były dobre,.., :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja!

 

Czy szanowna kompania przygarnie jeszcze jednego, co troszke zaspal i na liste sie za pozno wpisal? Jako, ze sie nie znamy, to deklaruje na wkupne "troszku" przepysznych nalewek owocowych (50% :icon_rolleyes: ) wlasnej roboty.

 

Jechalbym z Warszawy, ale jako ze prawdopodobnie caly piatek bede mial wolny- wyjechalbym z rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, po tabelce, że Marcin z Rebelem maja fajne ciasteczko w pokoju .... a obiecywał, że mnie weźmie do pokoju ... trudno trzeba będzie sobie poradzić inaczej ...

 

Protosławie, sie zmieścimy jakby co :) W Kletnie spaliśmy w czwórke w dwójce a tu trójka jest więc duuuuużo miejsca, w pici-polo pogramy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można się zdekalrować pare dni wcześniej ?

Dwojek jest skonczona liczba, popyt przewyzsza podaz, wiec nie moge trzymac dla Ciebie ktorejs, liczac ze na te pare dni przed powiesz, ze sie pojawisz.. lajfisbrutal

 

i czy dwója się znajdzie ( pokój . rozumiem że i tak sporo osób dwójki zaklepało. ale w mojej sutuacji konieczna jest dwójka.z łazienką)

I tu mamy rozwiazanie Twojego problemu - tam NIE MA pokoi z lazienkami (tak na 90%, upewnie sie jednak bo moze cos sie zmienilo)

 

i czy te sracze znaczy się sanitarjaty sa ok.. (..) ale mojej kobiecie musze dogadzać.....

Sa cakiem schludne, i masowe (=cos jak w kinie dla przykladu)

 

a jeszcze milej jakby na miejscu warunki pobytu były dobre

Sa IMO niezle.. ale pamietaj, ze to jest XIX-wieczny fort bojowy, powolutku cywilizowany. Zadnych reklamacji nie przyjmuje sie :)

 

BTW: Rozwiazaniem Twojego problemu bylby jakis hotelik na miescie, jak sadze.

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak chyba zrobie..... gdzies w okolicy... cichy spokojny motel......

W okolicy (bezposredniej) to chyba nic nie ma - bedziesz musial szukac gdzies blizej centrum.. na Starym Miescie hoteli nie brakuje, sezon zaczyna sie pozniej wiec cos sie powinno upolowac. Np. taki niewielki hotelik kolo Kosciola Garnizonowego/przy Pl. Sw. Katarzyny (ma wlasny, zamkniety, parking - to z plusow; z minusow - lezy przy dosc ruchliwej ulicy, ktorej srodkiem zasuwa tramwaj)

 

bez tych wstretnych, głosnych, pijanych, mało kulturalnych, duzo i głośno gadających , palących różne staffyy MOTOCYKLISTÓW><.. :(

Ano :(:lalag:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protosławie, sie zmieścimy jakby co :icon_mrgreen: W Kletnie spaliśmy w czwórke w dwójce a tu trójka jest więc duuuuużo miejsca, w pici-polo pogramy :lapad:

Kozaki maja jedynkę ... cmoknijta się w pompkę ... nawzajem :lalag:

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

czy można jeszcze dołączyć?

Mimo, że jestem jakiś czas na tym forum to zaglądałam do tej pory tylko w stałe miejsca i nie wszędzie.

Ale po namowach i rozmowach z ludzikami z forum, zajrzałam też tutaj.

 

Chcę się wybrać z wami na motocyklu do Torunia, ale jest ale....(jeśli nawet jeszcze można dołączyć) to ja i tak będę miała problem...i tu prośba o pomoc do was :)

 

Jedno w tym wszystkim jest pewne nie zdąże z kursem, a już napewno nie z egzaminem i odebraniem uprawnień Kat. A do wyjazdu ;-( , (sama zresztą jestem sobie winna, mam rację Tomku? hihihihi)

 

a poza tym mogą się zdarzyć dwie ewentualności:

- kupię motocykl (do 15 marca mam taki zamiar), ale wówczas będzie potrzebny mi kierowca

- do czasu wyjazdu nie kupię motocykla (lub z jakiś względów nie będzie można nim się poruszać), więc wówczas potrzebowałabym jedno miejsce wolne u kogoś z was

 

W przypadku rozpatrywania mojej prośby proszę wziąć pod uwagę:

1. Mogę spać w pokoju wieloosobowym - NIE CHRAPIĘ :icon_mrgreen:

2. Plecakowałam kilka lat (nie lubię tego ostatnio robić...ale cóż...) - więc umiem się przytulać na motocyklu :icon_razz:

 

to chyba dwie najważniejsze sprawy, które teraz mi się nasuwają żeby ktoś podjął to wyzwanie.

 

To czekam na info i liczę na wsparcie.

 

Pozdrawiam

dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno w tym wszystkim jest pewne nie zdąże z kursem, a już napewno nie z egzaminem i odebraniem uprawnień Kat. A do wyjazdu ;-( , (sama zresztą jestem sobie winna, mam rację Tomku? hihihihi)

 

W przypadku rozpatrywania mojej prośby proszę wziąć pod uwagę:

1. Mogę spać w pokoju wieloosobowym - NIE CHRAPIĘ :)

2. Plecakowałam kilka lat (nie lubię tego ostatnio robić...ale cóż...) - więc umiem się przytulać na motocyklu :icon_mrgreen:

dorota

 

He he he powinnaś Casting zrobić bo większość z nas (jeżeli dopisze pogoda) jedzie samotnie na swoich Maszynach, no a z Warszawy wybiera sie doooooosyć mocna i liczna ekipa więc zaraz będą sie bić kto cie bierze na plecaczka itd. :bigrazz:

 

p.s. Miejsca chyba jest od groma, więc pisz do Jarka :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgu, żeby twoja druga połowa tu nie zajrzała :D

Ty swoją ładniejszą połowę zmotywuj, żeby na mojego maila odpisała.

Bo się obrażę i nię bedę jej adorował gdy będziesz zajęty :D

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...