Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie Trampka


Rekomendowane odpowiedzi

kokos ogladalem twoj motor i moesze co powiedziec ze mi sie podoba :crossy: podobny stoi na allegro ale z 92 tylko troszke za daleko mnie bo pewnie bym juz go ogladal

tu jest link: http://moto.allegro.pl/item148785037_honda...v_transalp.html

co o nim sadzicie ??

 

witam,tak sie składa ze ja mam ,,rzut beretem,, do skarzyska i jak bym miał chwile wolnego to mógłbym skoczyc oblukac wzgledenie tego Trampka jesli by Cie on interesował,sam z ciekawosci bym popatrzył na inne sprzety bo mysle nad zakupem jakiegos moto na wiosne,także jak cos to daj znac w tym temacie.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buła jakby ci sie chcialo i nie masz za daleko to mozesz sie przejechac i oblookac tego trampka, choc nawet jakby byl warty kupna to nie wiem czy zdecyduje sie przejechac okolo 500 km (w jedna strone) zeby go ewentualnie kupic.... a jak mi sie nie spodoba to co wtedy ??? :icon_rolleyes:

Edytowane przez sliwa50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buła jakby ci sie chcialo i nie masz za daleko to mozesz sie przejechac i oblookac tego trampka, choc nawet jakby byl warty kupna to nie wiem czy zdecyduje sie przejechac okolo 500 km (w jedna strone) zeby go ewentualnie kupic.... a jak mi sie nie spodoba to co wtedy ??? :crossy:

spoko,ja mam pare kilometrów,moze pod koniec tygodnia bo narazie to od rana do wieczora jestem w pracy.jak cos to sie odezwe.

Edytowane przez Buła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,własnie niedawno wróciłem z ogledzin tego Transalpa,powiem odrazu ze pierwszy raz ogladałem takie moto wiec napisze co mysle,a oto moje spostrzerzenia :eek:

,nie powiem motorek zadbany,w orginale,lakier na 99% orginalny,owiewki całe tylko w jednym miejscu pod prawym pałąkiem jest małe pekniecie i jeszcze nad tym pałokiem koło takiej kratki,tez jest małe pekniecie,ale jak na ten rocznik to jest nic,podejrzewam ze ktos mogł sie delkitanie przewrócic bo lekko sa porysowane owiewki na rece,nózka hamulca, stopka i klamka hamulca,ale generalnie motocykl sie ładnie prezentuje.Koła sa ładne i nie są nigdzie odkształcone,opony sa dobre i mysle ze sezon moza jeszcze spokojnie posmigac.

Silnik,bardzo czysty,nigdzie nie widac zadnego wycieku,suchy,zapalił odrazu i ładnie pracował,równo,jedyne co wydaje mi sie dziwne to taki dziwny odgłos przy wcisakniu sprzegła,takie ciche i rónwe terkotanie po stronie sprzegła,jeśli sprzegło nie było wcisniete to tego nie było słychac,niestety nie mam pojecia co to moze byc,tak to silnik pracuje ładnie,równo,bez przerywania na obrotach, na obroty tez ładnie wchodzi.jeszcze co mozna odrazu zauwarzyc to ,,miękii,, tylni amortyzator,moze to kwestia regulacji,tak jak pisali wczesniej że wydech moze byc zardzewiały-w paru miejscach jest brązowy ale generalnie nie jest zły.te osłonki gumowe które zasłaniaja przednie zawieszenie,na zdjęciu jest widac zę jedna jest peknieta,druga tez.Co do przebiegu,porównywałem tarcze hamulcowe z yamaha która tam stoi o troche mniejszym przebiegu,na tarczach jest wyczywalny delikatny próg,moto miało jednego własciciela w niemczech,a czy jest orginalny to nie wiem,nie ma zadnego dowodu na to.acha,do wymiany odrazu jest napęd,ale to ci koles powinien odrazu powiedziec.a co do ceny to powiedział ze jesli bedzie konkretny klient to mozna sie potargowac.napewno cos spuszcza.jesli masz jeszcze jakies pytania to pisz,moze czegos jeszcze nie napisałem.Powiem tak,moto według mnie zadbane,silnik ładnie pracuje poza tym cichym tykaniem,nie wiem,moze a Trampach to wystepuje ale wątpie,najlepiej jakby ktos posłuchał kto jedził takim moto albo jakis mechanik,opony dobre,do wymiany naped.

Edytowane przez Buła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj Buła do wymiany jest caly naped czy tylko lancuch, czy moze zebatka, czy jedno i drugie ?? jest z tym tragedia czy jeszcze moze poczekac ?? czy tarcze nadawaly sie do przetoczenia czy juz nie ?? no i przebieg czy moze zauwazyles jakies slady ingerencji ?? no i jak myslisz czy wedlug ciebie jest on warty pokusy :eek:

PS: a co do sprzegla to moze ktos z urzytkownikow by sie wypowiedzial czy to norma czy moze lipa ??

Edytowane przez sliwa50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,co do napedu to był juz na samym koncu regulacji i nie ma go juz jak podciągnac takze raczej tylko wymiana,szkoda moto zeby sie meczyło ,a raczej jak bys kupił nowy łancuch to i zebatka nowa,na tej starej troche sie juz zeby kładły,co do tarcz to sam nie wiem dokładnie,generalnie było czuc małe slady zurzycia,ale chyba nie na tyle żeby je prztaczac,zresztą rózne sa na ten temat opinie,co do śladów ingerencji to nie zauwarzyłem,wszytskie śruby wygldaja na orginalne i nie sa zjechane na łepkach,zreszta moto jest zadbane jak na ten rocznik,według własciciela i papierów miało jednego własciciela w niemczech,a co do sprzegła to było słychac tak jak by łozysko.ale nie jestem pewien.a czy wart,nie wiem ile by sie urwało z ceny ale mysle że jest ok,no i jest spore zainteresowanie tym moto.Dracofischer z forum ma trampa moze ci cos doradzi w kwestii tego tyrkotania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,nie dziwie sie że nie chcesz jechac,miałbys troche kilometrów do przejechania,zresztą nie ma już chyba tego Transalpa w ogłoszeniu,w ten sam dzien miał przyjechac jakis koles z wawy oblukac tego sprzeta,moze go kupił,a ten z ogłoszenia z linka jest taki sam z podobnym przebiegiem,mozektosz wawy go obluka.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...