Skocz do zawartości

kaski streetfighter


Rekomendowane odpowiedzi

W związku z wyprzedażą w Louisie i moim mocno ograniczonym, na razie, budżetem, zastanawiam się nad takim kaskiem. Interesuje mnie szczególnie opinia o modelu transformer, ale nie tylko. Wydaje mnie się, że opinia o każdym innym modelu tago producenta, będzie jakimś odzwierciedleniem jakości.

Na forum, na dobrą sprawę nic o tym producencie nie ma.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie.

Też kiedyś strasznie nakręciłem się na streetfightera, na fotkach wyglądają fajnie, ale... znajomy miał sklep z akcesoriami moto, sprowadzał min. te kaski, wpadłem, obejrzałem z bliska i... tragedia. Na żywo wyglądają raczej tandetnie, znajomy sam przyznał, że oprócz stylizacji nie można o nich nic dobrego powiedzieć, w trasę ani do dłuższej jazdy zdecydowanie odradza, więc sam też sobie odpuściłem.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takiego

http://www.louis.de/_10a1cfdfb93554147361c...artnr_gr=203535

i jestem zadowolony,kupilem go na bazarku za 300, te gorne wloty powietrza wywalilem bo faktycznie troche tandetnie wygladalo,ale reszta jest OK, pozatym wygodny, ma dobrą widoczność no i oczywiście stylizacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takiego

http://www.louis.de/_10a1cfdfb93554147361c...artnr_gr=203535

i jestem zadowolony,kupilem go na bazarku za 300, te gorne wloty powietrza wywalilem bo faktycznie troche tandetnie wygladalo,ale reszta jest OK, pozatym wygodny, ma dobrą widoczność no i oczywiście stylizacje

 

 

dzięki dobre i cokolwiek. Kask Streetfighter Transformer przyjedzie do mnie z Louisa we wtorek. Wtedy podzielę sie pierwszymi odczuciami. Na test prektyczny przyjdzie nam troszkę poczekać. Oczywiście jednak na pewno napiszę, choćby dla potrzeb archiwum.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...