Skocz do zawartości

Hard enduro za max 5000zl ???????


Rekomendowane odpowiedzi

Robili :biggrin: ten z linku musi miec cos zwalone no bo za mala ta cena i wogole ladnie wyglada ......

a dzwoniles pytales sie widziales nie rozumie cie moze kolo ma kase i chce sie go pozbyc spoko motorek tylko ze 2t w tej pojemnosci hehe powodzenia jaja z tytanu i cysterna na holu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M332358

A co myslicie o takim sprzęcie?Wydaje się że, tami ale to już sie okazuje na miejscu.

 

 

 

trochę zapuszczony, bardzo kłuje w oczy spawany i pomalowany chrom spreyem dyfuzor

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda ze ten motor to walek i lepiej sie od niego z daleka trzymac :notworthy: ? CHodzi o aprilie rx 125 98` http://moto.allegro.pl/item150107261_april...na_allegro.html

 

Najpierw była na allegro jako nowo sprowadzona. Niby nic do zrobienia. Kilka osób ją oglądało i okazała się padaczką. Między innymi plastiki są chyba od RX50, wahacz spawany.

Potem na kolejnych aukcjach napinane było, że jest po założeniu tuleji, nowego tłoka i chyba korby - stoi nadal.

Może i koleś coś tam przy niej i grzebał. Jeśli masz blisko można sprawdzić, ale wydaje mi się że to tylko dla picu napisane, a sprzęt jest jaki był - czyli lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw była na allegro jako nowo sprowadzona. Niby nic do zrobienia. Kilka osób ją oglądało i okazała się padaczką. Między innymi plastiki są chyba od RX50, wahacz spawany.

Potem na kolejnych aukcjach napinane było, że jest po założeniu tuleji, nowego tłoka i chyba korby - stoi nadal.

Może i koleś coś tam przy niej i grzebał. Jeśli masz blisko można sprawdzić, ale wydaje mi się że to tylko dla picu napisane, a sprzęt jest jaki był - czyli lipa.

No wlasnie nie ma blisko i dlatego pytam , z wygladu nawet fajny motorek ale jak padaka to ja dziekuje za taki ..... :icon_mrgreen: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Watpie zebys za 5kz kupil dobrego crossa badz hard enduro, a jesli kupisz to zjechanego i bedziesz mial wiecej zmartwien niz porzytku. Pozatym pamietaj o kosztach utrzymania. Spalanie (mojego EXC) oscyluje w okolicach 10l. Koszty utrzymania tez nie male. Jest troche na 4um o kosztach wiec proponuje uzyc opcji SZUKAJ.

Mysle ze za ta kwote powinienes popatrzyc za zwyklym enduro np. LC, DR, WRE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...