Skocz do zawartości

125/50 i konsekwencje O_o


Rekomendowane odpowiedzi

Witam orientuje sie ktos jakie sa konsekwencje jazdy motorkiem 125 zarejestrowanym na 50 . Powiedzmy ze zlapie mnie policja jak jade 120 albo iles tam Orientuje sie ktos jakie moga wyniknac z tego konsekwencje albo jakby mnie zlapali do kontroli i jakis policjant znalby sie na motorach i zorientowalby sie ze to nie 50 a 125. Miał ktos taki przypadek albo cos ? Wielkie dzieki za odpowiedzi :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam orientuje sie ktos jakie sa konsekwencje jazdy motorkiem 125 zarejestrowanym na 50 . Powiedzmy ze zlapie mnie policja jak jade 120 albo iles tam Orientuje sie ktos jakie moga wyniknac z tego konsekwencje albo jakby mnie zlapali do kontroli i jakis policjant znalby sie na motorach i zorientowalby sie ze to nie 50 a 125. Miał ktos taki przypadek albo cos ? Wielkie dzieki za odpowiedzi :icon_twisted:

 

Skorzystaj z wyszukiwarki :icon_razz:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema !

 

1. 125- tke kazdy na pierwszy rzut oka rozpozna ze to nie 50-tka, no chyba ze masz przekonanie ze w policji pracuja tylko idioci.

 

2. Jedziesz bez uprawnien do prowadzenia kojazdu czyli bez prawka. Mandat, sprawa sadowa, zakaz robienia / wydania prawa jazdy na okres...... X.

 

3. W razie wypadku ubezpieczenie moze zadac od Ciebie / Rodzicow pokrycia wyrzadzonych szkod

 

4. Konfiskata sprzetu na kosztysprawy

 

Sprawdz w Szkola jazdy, stunty..... na drugiej stronie jast tamat Jazda bez prawka. jest tego 7 stron. Wejdz na strone Nr. 6 jeden z koncowych postow pisany przez W/w kol. Zylete.

 

milego czytania

 

pozdrowienia

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...