Skocz do zawartości

Hamulec....


emiel3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

widze ze jestes bardzo cwany a ja ci powiem ze jestem dyslektykiem pewnie mi nieuwierzysz ale to juz nie mój problem....powiedz jeszcze ze miałes same 5 z tych dyktand!! :banghead: ciekaweeeeee :banghead:

Nas to wszystkich WALI ze masz dysleksje czy tam inne dys-mozgowie ... poprostu kontroluj sie bo az oczy kluja jak to sie czyta !

I nie wymadrzaj sie ! Hikor jest dluzej na forum i on napewno wie lepiej od Ciebie jak byc powinno !

Koniec offtopu !

Pozdrawiam

Edytowane przez Litrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas to wszystkich WALI ze masz dysleksje czy tam inne dys-mozgowie ... poprostu kontroluj sie bo az oczy kluja jak to sie czyta !

I nie wymadrzaj sie ! Hikor jest dluzej na forum i on napewno wie lepiej od Ciebie jak byc powinno !

Koniec offtopu !

Pozdrawiam

 

 

 

wie lepiej bo jest dłuzej....mam to wszystko w dupie

chcialem sie dowiedziec co jest z tym pierrr hamulcem a tu takie wielkie ALE sie zrobiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jusz ci przecież powiedzial ktos co masz zrobic masz sprawdzic luz na zaciskah po drugie mosisz dokladnie wrzystko wyregolowac i odpowietszyc a jak nie to terz morze byc jorz starta tarcza chamolcowa albo klocki na wykonczeniu a jak nie to tez wymien plyn morze terz to byc spowodowane zatloszczeniem tarczy chamolcowej

 

 

P.S. Mas obszerna dupe :P POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jusz ci przecież powiedzial ktos co masz zrobic masz sprawdzic luz na zaciskah po drugie mosisz dokladnie wrzystko wyregolowac i odpowietszyc a jak nie to terz morze byc jorz starta tarcza chamolcowa albo klocki na wykonczeniu a jak nie to tez wymien plyn morze terz to byc spowodowane zatloszczeniem tarczy chamolcowej

P.S. Mas obszerna dupe :) POZDRO

zaraz Ci napisze zebys poprawil pisownie ^^ co za ludzie ...

Ja mysle ze spokojnie mozna zamknac ten temat bo nic nie wnosi ciekawego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...