Skocz do zawartości

jawa ts 350


loluch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie/panstwo!mam (bo nie moge powiedzieć, ze jezdze)jawke 350 po kapitalnym remoncie silnika i kilku wizytach u mechanikow.Problem jest tego typu, ze nie odpala na zimnym silniku.Tylko po zalaniu garow paliwem daje znac o posiadaniu trybow.potrafi tez palic swiece,zaplon miala ustawiany,wymienilem cala elektryke i nic.jak sie zagrzeje pyrka jak tsza.juz mnie krew zalewa i pare razy chcialem zrobic z niej grila.CO JEJ MOZE BYC!!!! :( :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typowy objaw jawy (dlatego nie kupie jej nigdy więcej) - poprostu straciła szczelność twoja komora sprężania- tzn podczas odpalania paliwo nie jest wypychane do góry (nad tłok) a do drugiej części komory (tzn pod drugi tłok). Jak to naprawic :?: ?? Nie wiem i nikt z moich znajomych też nie wie - ale wiem, że nawet kapitalka w Jawce mojego kumpla nie załatwiła sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że zalewasz cylindry przez pomkę w gażniku? Czy nie? Szczerze mówiąc ja jestem młodym posiadaczem jawy ale ja jak mam zimny silnik to zawsze odpalam na ssaniu i twój post mnie trochę zaniepokoił... Jeżeli ktoś wie coś na ten temat czy takie odpalanie (na ssaniu:) to normalka czy nie to niech mi da znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"poslochaj" Profaner ssanie nic nie daje.benzyne wlewam wprost do cylindra.ona nie zasysa paliwa z gaznika,albo to paliwo dostaje sie pod tlok nie powodujac sprezania i motorek stoi cichy.poza tym uwarzaj na zakretach,jawy sa niestabilne przy wchodzeniu w zakrety z wiekszymi predkosciami.sam to przezylem-ledwo.rzucilo mi mocno tylem.to tak na wszelki wypadek jak bys nie wiedzial. :? :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis sposób na uszczelnienie skrzyni musi być skoro nowe motocykle pala bez kłopotu.

Ja miałem w swojej karierze dwie Jawy 350 z 84 i 87 roku ale czegos takiego nie miałem.Co prawda nowsza jak była zimna to zapalał i pracowała najlepiej jak trzymałem wciśniety pływak.(ssanie) :(

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% nieszczelna przegroda uszczelniajaca i paliwo jest tylko przedmuchiweane z jednej komory do drugiej a jak jest z tego typu usterkami to nie wiem ja mam jawe z 1982 roku i narazie przeciekow chyba nie ma przynajmniej wyczowalnych :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...