Skocz do zawartości

konserwacja butów enduro


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zazwyczaj po prostu po każdej jeździe kąpię je z błota prysznicem..ale czasami jak mam dzień dobroci dla zwierząt to oliwka Bebico na miejsca w skórze i tyle...działa..nie ma innego wyjścia...głównie trzeba dbać o wnętrze a mniej o zewnętrze...kwestia chęci, cierpliwości i podejścia do swoich endurakowych butków..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.

Do mistrzów :)

Bardzo proszę nie piszcie że mogłem przejechać kałuże na tylnym kole, bo akurat większość z nich jest na środku zakrętu, no chyba że ktoś potrafi takie sztuczki :crossy:

Nie uważam się za mistrza, ale mogłeś ograniczyć ilość wody poprzez jazdę na stojąco. Można też zmieniać trajektorię i robić bunny. :P

 

A wracajac do tematu, Sidi Flex, świetne, ale też się w nie leje woda.

Pozdrawiam ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam się za mistrza, ale mogłeś ograniczyć ilość wody poprzez jazdę na stojąco. Można też zmieniać trajektorię i robić bunny. :)

Nie widzę sensu trenowania ostrych zakrętów z bandą pyrkając przez nie na stojaco, ani tym bardziej objeżdżając na około :P Gdybym chciał się nie ubrudzić to jeździłbym po trawie.

Sens mojej wypowiedzi był taki, że wydaje mi się że FORMy mniej dostawały wody do środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu trenowania ostrych zakrętów z bandą pyrkając przez nie na stojaco, ani tym bardziej objeżdżając na około :) Gdybym chciał się nie ubrudzić to jeździłbym po trawie.

Sens mojej wypowiedzi był taki, że wydaje mi się że FORMy mniej dostawały wody do środka.

 

Nie napisałeś że chodziło o torowy zakręt, tam jest inna bajka.

A i tak wszystkie buty w pozycjach siedzących dostaną więcej wody przez zagięcia między klamrami. Przetestowałem kilka par i myślę że obiektywnie nie da się ocenić przepuszczalności, i tak wszystko zależy od warunków na trasie, torze i czasu jazdy.

 

Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...