Skocz do zawartości

potrzebna pomoc(prosze o odpowiedz na ostaniego posta)!!!!!!


Gość grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grzesiek

Czy ktos z Krakowa moglby przejechac sie ze mna do komisu motocyklowego w celu obadania sprzeta???Najlepiej w sobote!!Niestety nie mam nikogo z rodziny ani wsrod znajomych ktorzy maja wieksze pojecie o motocyklach niz ja(czyli srednie).Jak ktos bylby chetny to bardzo prosze o odpowiedz!!Jak by co to zwroce za koszt przejazdu czy cos w tym rodzaju a zreszta komis jest prawie w centrum Krakowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha!Po sprawie sa chetni!!!Na Kamienskiego!!Suzuki GN

 

Na kamińskiego są dwa komisy, szkoda że nie dałeś teamtu wcześniej. Można dojść do właściciela pojazdu przez numer rejestracyjny i byś miał taniej. Koleś by wyjął z komisu motor i załatwiło by sie to poza komisem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha!Po sprawie sa chetni!!!Na Kamienskiego!!Suzuki GN

 

Na kamińskiego są dwa komisy' date=' szkoda że nie dałeś teamtu wcześniej. Można dojść do właściciela pojazdu przez numer rejestracyjny i byś miał taniej. Koleś by wyjął z komisu motor i załatwiło by sie to poza komisem[/quote']

Ehh to nie tak. Wyciągając moto z komisu teoretycznie płaci się mniej, ale zapominacie o oskarbieniu (to nie przypadkiem to PCC1 ?), wogle jest dużo roby a tak biorąc z komisu odrazu się kierujecie do wydziału komunikacji (do rejestracji). A tak BTW uważam to za odrobine chamskie (może dlatego, ze mój stary również prowadzi komis ->samochodowy). Przecież ten komisant z tego żyje a wy mu tego nie chcecie ułatwić.

Acha jeszcze co do ceny - jeśli macie jako-takie zdolności i komisant jest układny, to wcale nie musicie płacić więcej tylko musicie odpowiednio zbić cene a sprzedawca już sam się dogada z klientem, że należy cene obniżyć i w efekci zarówno kupujący jak i komisant wyjdą na swoje. Jeśli uważacie, że sami jesteście w stanie wypertraktować cene na moto wyjciągnięte z komisu to jesteście w błędzie. Inaczej rozumuje właścicel, którego pojazd poprostu się nie sprzedaje(długo stoi) a inaczej taki, który ma przed sobą klienta. W drugim przypadku szanse na obniżenie ceny są raczej niskie

AAA niezapominajcie również o tym, zę niektóre komisy skupują pojazdy bądź biorą je w rozliczeniu -> wtedy skontaktowanie się z (byłym) właścicielem nic nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha!Po sprawie sa chetni!!!Na Kamienskiego!!Suzuki GN

 

Na kamińskiego są dwa komisy' date=' szkoda że nie dałeś teamtu wcześniej. Można dojść do właściciela pojazdu przez numer rejestracyjny i byś miał taniej. Koleś by wyjął z komisu motor i załatwiło by sie to poza komisem[/quote']

Ehh to nie tak. Wyciągając moto z komisu teoretycznie płaci się mniej, ale zapominacie o oskarbieniu (to nie przypadkiem to PCC1 ?), wogle jest dużo roby a tak biorąc z komisu odrazu się kierujecie do wydziału komunikacji (do rejestracji). A tak BTW uważam to za odrobine chamskie (może dlatego, ze mój stary również prowadzi komis ->samochodowy). Przecież ten komisant z tego żyje a wy mu tego nie chcecie ułatwić.

Acha jeszcze co do ceny - jeśli macie jako-takie zdolności i komisant jest układny, to wcale nie musicie płacić więcej tylko musicie odpowiednio zbić cene a sprzedawca już sam się dogada z klientem, że należy cene obniżyć i w efekci zarówno kupujący jak i komisant wyjdą na swoje. Jeśli uważacie, że sami jesteście w stanie wypertraktować cene na moto wyjciągnięte z komisu to jesteście w błędzie. Inaczej rozumuje właścicel, którego pojazd poprostu się nie sprzedaje(długo stoi) a inaczej taki, który ma przed sobą klienta. W drugim przypadku szanse na obniżenie ceny są raczej niskie

AAA niezapominajcie również o tym, zę niektóre komisy skupują pojazdy bądź biorą je w rozliczeniu -> wtedy skontaktowanie się z (byłym) właścicielem nic nie da

 

 

Rozumiem że z tego żyją, tylko komisy na Kamińskiego mają wk**we kasy z sprzedaży nowych moto, a używki mają jako dodatek. Więc to czy zarobią to 500 zł więcej nie gra roli. A myślę że dla Grześka to jest trochę grosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzesiek

a tak na marginesie(wiem powiniem to umiescic w dziale mechanika) to ten GN jest ogolnie w stanie ok tylko luz nie zawsze wchodzi na postoju czy to normalne??Sprzeglo sie NIE slizga,mechanik to regulowal.Ma przebieg 35000 km.Jak jade nawet pomalu to wchodzi idealnie.Wszystko w nim sprawdzalem i jest ok tylko to nie wchodzenie luzu mnie zaczelo dzisiaj martwic moze sie pospiszylem z ta zaliczka??A moze wystarczy cos wyregulowac??Mechanik mowil mi ze po wiekszych prxzegiegach tak po prostu bywa a zreszta to podobno w takich motocyklach jak GN nie ma synchronizacji skrzyni biegow czy czegos takiego i ze nie zawsze luz wejdzie.Biegi wchodza bardzo sprawnie.A moze ja za duzo wymagam od takiego staruszka??Jestem w sumie przygotowany na jakies drobne wymiany typu okladziny sprzegla itd. bo po takim przebiegu to cos napewno trzeba bedzie wymienic Wplacilem narazie tylko za;iczke bo sie jeszcze zastanawiam ale i tak go kupie chyba ze nagle wykryje np. ze jest powypadkowy albo ze naprawa moze byc kosztowna.To sie wtedy oplaca stacic 100 zl zamiast 3500 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektore skrzynie tak maja, ze trudno jest znalezc luz, zwlaszcza jesli biegi nie byly redukowane po koleji, nawet w nowszych moto. Moze ten model tek juz ma. Co do tarcz sprzeglowych jesli sie nie slizgaja to chyba nie ma sensu ich wymieniac, ale w tym temacie lepiej niech wypowiedza sie mechanicy a nie laicy tacy jak ja:))Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...