Skocz do zawartości

Wyprawa, albo tylko przejazdzka, do Szkocji


majkelpl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych motonitów :evil:

Skoro nastał czas zimowy i odpoczynku dla sprzetów, he, he ale nie dla nas w UK :crossy: czas pomyslec o jakims wspolnym smiganiu. :crossy: :flesje:

Kolega Ciarah planuje w okolicach maja smignac do Szkocji, ja sie przyłaczam do niego, i moze ktos jeszcze mialby ochote smignac ? :clap:

Watek kierowany głownie do motonitów z UK, ale jak ktos chcialby z Polski przytargac .... why not ? :buttrock:

Zglaszac obecnosc i jak bedzie sklad to pomyslimy nad trasa ..... albo i nie.

Pisze tak, poniewaz w tym roku bylismy na 10 dni w okolicach Glasgow i Edenburga, zachaczajac o Sterling ( bitwa z filmu Waleczne Serce ) i nie planowalismy nic z mapa.

Chyba bedzie tak ze zwyczajnie jak to na motrach: smigamy jednym ciagiem do Szkocji, jakies 8 godzin, i tam robimy pierwszy nocleg.

Potem to juz gdzie nas oczy poniosa, a jest co ogladac.

Piekne, rozlegle zielone tereny, niezliczona ilosc jezior, sporo starych zamków no i .............. potwór z Loch Ness :biggrin:

 

I co nic ???

Zero odzewu ????

Ejze, Panowie motonici z UK i nie tylko :buttrock:

Zapraszam bardzo bo szykuje sie z pewnoscia zaje*** sta imprezka :buttrock: :flesje: :buttrock:

Szczegóły podam tym którzy sie juz zdecyduja ( pszczoła juz wie :evil: ) :icon_razz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem Majkel :)

 

Tak jak pisalem w innym temacie, Ślub koleżanki mojej żony ma sie odbyć w Maju lub Czerwcu, jeżeli terminy by sie jakoś zgrały to chętnie wyskocze z wami, tylko jeszcze Małżonke musze namówić ;)

 

Wszystko sie wyjaśni na Wiosne, a może i wczesniej :)

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musisz chyba wpłynac na przesuniecie terminu slubu, bo:

wypad planujemy POD KONIEC kwietnia na kilka dni;

w czerwcu to z kolei planuje smignac do Polski na slub kolegi z UK :D

 

ale ............. jeszcze nic nie jest na 100% dograne, wiec kazda uwaga cenna i do rozpatrzenia.

Do wiosny jeszcze kawalek :P :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kolega Ciarah planuje w okolicach maja smignac do Szkocji, ja sie przyłaczam do niego, i moze ktos jeszcze mialby ochote smignac ?

 

Zaite to prawda :P

SVeczka startuje z W-wy w sobote 19.05 do Szczecina i dzien pozniej dalej, a we wtorek/sroda 23.05,nad ranem planujemy (juz wspolnie) wykonac najnudniejszy etap wyprawy czyli przelot z Londynu :biggrin: :biggrin: w okolice Glasgow lub co najmniej do Hadrian's Wall, czyli do miejsca z ktorego Szkoci bezpiecznie i bez zenady moga pokazywac swoje wypiete gole dupy Anglikom :buttrock:

Celem najdalszym wyprawy jest North West Highlands,czyli polnocno zachodni obszar Szkocji gdzie jest pieknie jak w bajce :buttrock: Spimy w namiotach i w tzw. B&B

Ekspedycje chce zkonczyc definitywnie w Londynie nie pozniej niz 30.05.2007. Tym sposobem Ci, ktorzy musza powrocic miedzy Odre, a Wisle do niedzieli bez stresu dotra do domu :buttrock:

A'propos planowania urlopu:

A jesli z Polski to 19/21.05-01/03.06.2007

AAAAA jesli z Londynu 22/23.05-30/31.05.2007

Terminy jw. to dla mnie aksjomat, tak mam zatwierdzony urlop i nie moge tego juz zmienic i kropka ;)

Pozdrawiam wszystkich i juz, Marcin :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ............. no i wszystko jasne jak wypolerowany silnik V :crossy: :buttrock:

To ja dolaczam w okolicach Londynu :biggrin: :banghead:

Czas na przygotowanie: sprzetu, kasiory i ......... organizmu :buttrock: na trudy i znoje podrózy :flesje:

ps. Z Southampton do Glasgow jechalismy 8 godzin autem, wiec sadze ze caly dzien trzeba poswiecic na dotarcie do celu

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę. Bo ja się w tym terminie tak daleko nie wyrwę (chyba, że zostanę bezrobotnym :icon_mrgreen: ), ale wrażenia drogowe, że sie tak wyrażę, czekają Was niewyjęte, o czym świadczy choćby mój avatar cyknięty wlaśnie tamże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo tak wlasnie Marcinowi pasuje, a jak juz jechac to w kilka sprzetów :) :)

Jak chcesz to mozemy gdzies jeszcze wspolnie posmigac po nowym roku :)

 

ok, wiec moze na przelomie stycznia i lutego gdzies mozemy wyskoczyc,jak nie bedzie deszczowo a co ze zlotem na Isle of Wight? kiedy on jest w marcu? czy w kwietniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot jest tak w polowie kwiatnia. :) :) :)

Serdecznie zapraszam juz teraz na :) i oczywiscie mozna przenocowac to sobie po wyspie posmigamy.

Kurde u nas caly czas pada deszcz i moto stoi w garazu :) :)

 

Tu jest strona do organizatora, ale daty jeszcze nie ma:

 

 

http://www.britishandclassic.com/

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, ale IOM to kawal drogi ;)

A w tym czasie to wlasnie bedziemy w Szkocji i prawde powiedziawszy, szkoda mi czasu na IOM.

Zwlaszcza ze tam glownie przecinaki i szlifierki beda. Jakies 99,9 % :crossy:

A na IOW same klasyki, weterany, chopperki :biggrin: :clap: :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...