Skocz do zawartości

...:::RYBNIK I OKOLICE:::...


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gooooood mooooorning :)

 

Fajnie było zobaczyć znów stare twarze i poznać nowe :smile:

 

Dżola, jeszcze raz sorry, ale starosć nie radosć i wzrok juz nie ten :(

Chyba będę musiał ograniczyć picie, bo ma to ujemny wpływ na moją zdolność widzenia świata :crossy:

 

Miłego weekendu i do rychłego zobaczenia :lapad:

 

p.s. Do poniedziałku obadam dostępność miejsc noclegowych na Kotwicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka wszystkim pijakom ;) z wyjątkami oczywiscie!

 

Milo tez bylo poznac nowe twarze i dziekuje za pizze :bigrazz:

Kurde Ynciol ale sie zbrandzlowalismy :clap: trzeba było juz powoli skladac zdania bo po tych wscieklych psach cos nam sie ciezko przemawialo :icon_mrgreen: Dobrze ze tego mecza dzisiaj gralem przynajmniej doszedlem do siebie :biggrin:

Dzieki Dzola za odwiezienie!!!!!!!!!!!

 

Od poniedzialku wiosna :biggrin: takze Browar skladaj maszyne i w trase zapoznawac sie z nowymi dziurami na drodze :P

 

P.S. Motomanka Ty jeszcze zyjesz ??!!! Trzeba sie spotkac w końcu i poopowiadasz jak tam na zawodach bylo , ilu rannych ,ilu zabitych i ilu wystraszonych ;)

Edytowane przez manon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam :)

 

Nio mordki wasze zawsze miło oglądać!!!

Się działo...szkoda, żę niektórzy musieli zmyć się wcześniej :) bo potem jeszcze się duuuużo działo :) Wściekaliśmy się z psami w żelaznej :) I racja Manon ...żeśmy się porobili niebardzo pamiętam jak ty się zrobiłeś, ale wiem że zdania składałem dłuuugo hehe

 

Nio szacun za siły na meczy dziś, ja hmm pół uczelni waliło gorzelniom, powód - Ynciol ;)

 

Great dzienki Dzola za transport:)

 

Do następnego zapicia chyba nawet wczoraj już coś ustaliliśmy hehe

 

Manka chwal się sukcesami, jakieś puchary??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Przyszly weekend jak nie bedzie śniegu .... to mam nadzieje coś pośmigamy !

 

W środe mam mieć części i składać motonga :crossy: :crossy: :) :D

 

 

;) A TERAZ !!!!

 

>>OBWIESZCZENIE<<

 

18-19 VIII 2008 r. - Browar bierze Ślub z Gosikiem :smile:

 

 

:notworthy:

Edytowane przez Browar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyję zyję :P:)

 

strat zadnych nie ma:):buttrock:

pucharu tez nie:)

miałam wolny los,nastepnie po 4 minutach walki przegrałam z japonka(ktora byla pierwsza), a kolejna walke przegrałam z niemka:( no niestety to zbyt wielka impreza, ranga mnie przerosła, jaka to była ranga mozna sobie poczytac w onecie:) no mysle ze ME seniorek w tym roku nie zalicze:( choc , jeszcze mam szanse;) jelsi na koelejnych zawodahc wskocze na pozycje medalowa:) no ale jest ciezko:( Puchar Świata to nie MP, ale tylko gdy sie przegrywa człowiek sie uczy :crossy:

A jutro moi mili jad epo nowy motocykl :cool: mm.. ale sie ciesze:) wiec zmykam juz, moze sie nawet nim pochwale:)

i kolejne spotkanko z wami zalicze:) wraz z moja bestia:) pa:)

Marcinek:) spotkamy sie spotkamy:) nie martw sie, jeszcze bedzies zmnie mial dosc:) serdecznie dosc:) :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Za spotkanie w miłym towarzystwie wielkie dzięki :crossy: -było super,atmosfera klimatyczna, śmiechu po pachy :), a na koniec ,,szalona" i bardzo przyjemna przejażdzka :clap:

 

A za tydzień c.d.naszej imprezy-hihi,czyli :wink: :crossy: :clap: :bigrazz:

Mam nadzieje,że wszyscy znajdą czas na spotkanko ;)

 

 

POZDRAWIAM :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja w końcu melduję powrót do domu :icon_eek:

I znowu ominęły mnie jakieś atrakcje wieczoru... Wszystko przez poranne korki z angla, bo może bym do rana została, kto wie? Tak czy siak, dzięki za miły wieczór :icon_razz:

Gosia i Browar - dołączam się do gratulacji :)

Do zobaczenia następnym razem!

Pozdro for all :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Wybaczcie, ze mnie nie bylo. Po poldniu zaczalem sie zle czuc i ok. 18 okazalo sie, ze mam 39 stopni goraczki. Spedzilem fantastyczny wieczor w lozu...

Potem w sobote wyjechalem, wrocilem w niedziele i net mi sie wysypal. Dopiero teraz mam okazje sie usprawiedliwic :).

 

Browar - ja juz Ci gratulowalem. Ale trzeba bedzie to opic :P.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać!

 

Ja w sprawie Kotwicy.

Na termin, który ustaliliśmy (31.03-01.04) są wolne domki tam gdzie był zlot wiosną zeszłego roku.

I teraz pytanie: rezerwować :buttrock:

Czy Ty, Browar, rozeznasz wpierw temat na Leśnej Polanie?

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...