Skocz do zawartości

...:::RYBNIK I OKOLICE:::...


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ekipa, a co powiecie na to, zeby sprobowac nakrecic jakis maksymalnie zryty film w sezonie o tematyce motocyklowej z nami w roli glownej :P?

Wykombinowac jakis prosty krotki scenariusz i... zabawa moze byc niezla ;).

 

ooooo !! namówileś mnie !!

 

Ale jedno mnie martwi bo jak zryty to ja w nim nie zagram :) :cool: :) :) buuu

 

... bo jestem ulożonym, ustatkowanym, studentem V roku ... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahjjj Fioletowa chyba nigdy Cie nie poznam na Żywca :lapad: ;) ;) ,,, mam nadzieje ze juz do następnego piątku wydobrzejecie i się gdzies na mieście spikniemy :D

 

Draco kuruj się !!

 

Pozdrawiam !! ;)

 

Ależ już mnie widziałeś na żywca :) takie na wpół rude bóstwo (:P) w czerwonym polarku śmigające z ogromnie załadowanym koszem pod Realem przed Rybnik 0,5 edition :D

Też mam nadzieję, że w przyszły piatek się uda. W końcu musi wypalić :D

Pozdro dla wszystkich!

PS. zbyhu -niezły pomysł z tym filmem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

 

Kurcze checi byly duze ale dobrze ze nie wyciągnąlem sprzęta z nory bo rospadalo Nam sie strasznie :(

Co do spotkanka co z miła chęcią mam nadzieje ze bedzie Nas więcej niz osstatnim razem ;)

W sprawie filmu zadzwonie do Spielberga moze sie zgodzi na rezyserowanie :wink: ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wiara

 

Już bym sie do was przejechał na południe ale qrde pogoda nie pozwala.

Jak tam przygotowania na nowego Rybola??

Kto jest kierownikiem zamieszania?

 

Pozdrawiam i do zobaczenia

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wiara

 

Już bym sie do was przejechał na południe ale qrde pogoda nie pozwala.

Jak tam przygotowania na nowego Rybola??

Kto jest kierownikiem zamieszania?

 

Pozdrawiam i do zobaczenia

 

 

Siema Pietra!

 

Temat Rybola jest gdzie indziej ale zanim tam zajrzysz wejdz tutaj RYBOL 666 i wykaż zainteresowanie :wink:

 

W Tym roku Rybnik Zjeb's Party' 666 myśle że zorganizujemy wspólnymi silami Draco, Zbyhu i Ja :D :lalag: :clap: z tego względu, że sporo ludzi zadeklarowala chęć 2-dnio-wego Rybola :icon_razz: ;) :buttrock:

 

 

P-ozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tym roku Rybnik Zjeb's Party' 666 myśle że zorganizujemy wspólnymi silami Draco, Zbyhu i Ja...

Czyli Ty Browar zbierasz kasę, Zbyhu ją przelicza, a ja wydaję :buttrock:

A tak na poważnie, jakt tylko choróbsko, które mnie dopadło, zupełnie pójdzie sobie precz, to trzeba by się było spotkać i zacząć coś powoli działać w kierunku zlotu, bo kwiecień zbliża się niubłaganie.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to nagrajmy spotkanie tak żeby wszyscy którzy się tu wypowiadali na nim się zjawili !

 

 

Będzie to dluższe posiedzenie .. na którym coś wypijemy, pogadamy, a przy okazji się ustali jakieś szczególy kolejnego Rybola :biggrin:

 

Wstępnie proponuję przyszly piątek tj. 23 luty 2007

 

Kto Za kto Przeciw ?? Propozycję gdzie ? się ustali jak najpierw ktoś sie zadeklaruje że przyjdzie!!! :icon_mrgreen:

 

 

Pozdro !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Teraz jak mam auto i jestem niezalezny od pogody, moge latwiej cos zalatwiac :D.

Draco, jak bedziesz mial wolny termin, to mozna pojechac do Szymocic :icon_mrgreen:.

A omowic zlota, to oczywiscie przy piwku tez trzeba :rolleyes:.

 

Pozdro

 

PS

Bronek, ile tego siana na pizdorynke zebrales :>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

I dzisiaj, zupelnie przypadkiem, posmigalismy sobie z Manonem :). Ruszylem rodzinke na motóry i spotkalismy sie na stacji :). Maryanek, Boba, zbyhu (ja) i Manon :D.

Sezon rozkwita na dobre :banghead:.

Draco, Dzola, Bronek - kiedy sprzety odkurzycie?

 

Pozdro

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Ja też dzisiaj śmigałam :biggrin: także sprzęt nie tylko odkurzony co przepalony :banghead:

 

Szkoda,że nie daliście znać to byśmy razem ,,pobrykali"na motorkach bo pogoda superandzka jak na luty :buttrock:

No cóż słonecznie musi być, w końcu za tydzień rozpoczęcie sezonu w Rybolu :biggrin: .....tzn. spotkanie strikte motocyklowe na prawdziwych motocyklach-hehhe :biggrin: :(

 

pozdrawiam i dozobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !!!

 

No Zbyhu trzeba przyznac ze maly ten nasz swiatek jest :wink: Jakie bylo moje zdziwienie kiedy okazalo sie ze Twoja mama uczyla mnie osiem lat matmy w podstawówce ;) :bigrazz:

Oby jak najwiecej takich milych akcentów w tym roku !!!

 

Ludziska co jest z Wami sezon nam sie zacząl na dobre a wy w Grizzliego sie bawicie :D

Wymieniac olej ,wsadzac akumulatory i smigamy do nastepnej zimy tj Epoka Lodowcowa w 3040roku :flesje:

 

No szkoda Dzola ze sie nie ustawilismy ale Zbyha tez przypadkiem spotkalem na BP !

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez manon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...