Skocz do zawartości

...:::RYBNIK I OKOLICE:::...


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej !!!

 

Ja tez bede na 100% tylko gdzie i o ktorej ?

Po 20:30 jestem wolny jak sanki w maju takze dolece:)

 

P.S. Browar jak nie mozesz piwa to soczka sie napijesz:P

Edytowane przez manon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się piszę :banghead: Będę oblewać powrót do zdrowia, hopefully... Kończę o 20:00 a do Rynku bardzo niedaleko z pracki mam :icon_mrgreen: Więc jeśli tylko moja smocza połowa będzie mogła się zjawić to ja też na 100% będę :flesje: :cool: :icon_mrgreen:

Pozdro i, miejmy nadzieję, do zobaczyska jutro!

Edytowane przez Violet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio to super:)

 

Jutro piwkujemy:P, Draco ja w sobote też do pracy ale piwka w takim towarzystwie nie odmówię :biggrin: (z umiarem ...niestety hehe)

 

Więc, jako że Browar zapodał date więc poda i miejsce i czas (osobiście murphy'sa bym obalił :P)

 

P.S. Browar jak nie mozesz piwa to soczka sie napijesz:P

Może to moderatorzy usuną zanim to Browar zobaczy hehe, jak go poznasz zobaczysz że na świecie jest pare rzeczy, których Browar nie odmawia a wśród nich modlitwa i piwo hehehe

 

Cieszam się i napewno stawiam !!! :flesje: :biggrin: :flesje:

 

P.S. odnośnie tego co napisałem .....

Cieszam się i napewno stawiam !!!

 

Chodziło mi, że się stawię na spotkanie a nie że stawiam w pubie bo milionerem jeszcze nie jestem!!! A znając niektórych to by mnie potem ciągnęli za słowa napisane :P

 

PZDR do jutra :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

P.S. Browar jak nie mozesz piwa to soczka sie napijesz:P

 

 

Hehehe dobre dobre !!! :clap: :biggrin: oj manon :biggrin: żartowniś z Ciebie!!

 

,,.,. Ja dolanczam do grupy Pracującej w sobote ... (i to od 7 rano) .. więc mogę walnąć góra 6 piw co bym rano jakoś wyglądal :buttrock:

 

Godzine podam popoludniu a miejsce spotkania RYbnik pod Ratuszem ;) :flesje: :buttrock:

 

 

Pozdro i do zobaczyska!!

 

Ps. Cieszy mnie że coraz wiecej nowych pysków sie tu pojawia :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..]Godzine podam popoludniu a miejsce spotkania RYbnik pod Ratuszem :D :flesje: :P

[..]

nie ja chce abyscie mi podali miejsce pobutu, bo nie wiem czy wyrobie co do minuty, bo bede szła prosto z treningu, chyba z emnie sms poinformujecie gdzie siedzicie 507680235 :smile: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ja chce abyscie mi podali miejsce pobutu, bo nie wiem czy wyrobie co do minuty, bo bede szła prosto z treningu, chyba z emnie sms poinformujecie gdzie siedzicie 507680235 :) :buttrock:

 

 

99% Żelazna :biggrin: chyba , że są inne propozycje ... ale skoro nie ma to Żelazna :flesje: :crossy: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej nie ma to jak piątkowa integracja :banghead: :banghead: -ja raczej będe.

Widze że nie ma szczegółów odnośnie miejsca zbiórki, więc wychodze z założenia że jak Was nie zobacze pod ratuszem to poprostu wchodze na pewniaka do Żelaznej :icon_mrgreen: .....no a ewentualnie jak Was nie będe umiała znależć to zadzwonie.

 

pozdrawiam i dozobaczonka :notworthy:

Edytowane przez dzola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie dotarłam, ale zgoła innych powodów... Jednak choroba nie powiedziła jeszcze ostatniogo słowa, więc postanowiłam pojechać prosto do mojej chatynki i jeszcze się nieco pokurować. Juz nic nie obiecuję, ale postaram się być za tydzień :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...