Skocz do zawartości

...:::RYBNIK I OKOLICE:::...


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

 

Skoro bieżący sezon ledwo zipi ... i czas uderzyć na bary, puby, kluby itd. itp. ... to pomyślalem, że może dalo by się jakoś zintegrować motocyklistów z Rybnika i okolic...

 

,,, jakoś zawsze mi brakowalo tego tematu na forum... w sumie jest bardzo dużo tematów do konkretnych miast gdzie ludziska umawiają się na jakieś imprezki w sezonie, i poza nim .. i fajnie by bylo mieć też temat do RYBOLA :icon_mrgreen:

 

.. idąc za ciosem, ja chodzę często ze znajomymi na kabarety, nie bede tutaj pisal dokladnie o co chodzi, wszelkie info macie tu --> KABARETY

 

.. no i w ten piątek też uderzamy :icon_biggrin: kto chętny niech sobie w pubie "żelazna" kupi bilet do czwartku :) .. a jak ktoś nie ma ochoty na kabarety to my później idziemy się nawali.. eee.. kulturalnie napić piwa :) wlasnie do "Żelaznej" (leją: Żywca, Murphys'a, + inne butelkowe)

 

..narazie z forum to udalo mi sie namówic Draco, Zbyha i Ynciola .. i narazie tyle.. ale to początek tego wątku .. mam nadzieje, że za jakieś 2 miesiące bedzie nas dużo więcej.

 

!!! POZDROO DLA RYBNIKA I OKOLIC !!! :icon_biggrin: :crossy: ;)

 

.. AHA i wrzucajcie tutaj wszystkie propozycje wspólnych imprez i wypadów .. bedzie fajnie !! :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumie nieaktywnych RYBNICZAN i mieszkańców okolic!

 

Piwko leje się cały rok!

 

Szok że nie ma żadnych postów gotów jestem pomysleć że piwa nie lubicie!!!

 

 

Propozycje, daty, miejsca...czekamy! Jedna jest już jutro Żelazna!!!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. no okej ale tak jak w temacie ."..i okolice" ... więc wbijać!!

 

Jak jeżdże to w cholere jest motongów z rejestracją SR więc ja się pytam gdzie oni wszyscy są :P

 

.. hehe a jak będzie tak jak teraz to wyjdzie na to, że tylko nasz piątka pije co weekend :) :crossy: :flesje: LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Do szanownego grona rybnickich forumowiczów należało by dopisać jeszcze Motomankę, Łysego, Nikodema :flesje:

 

A jeśli chodzi o co weekendowe imprezowanie, to JESTEM ZA :P

Browar, mam rozumieć, że stawiasz :)

 

Pozdrooo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. "Super Piwosze" w Żabce i do Parku --> koszt imprezy 4zl 80gr :icon_idea: :icon_idea: :crossy: :flesje:

 

Jeżeli chodzi o częstotliwość imprezowania to co tydzień byloby super, tylko nie wiem czy da sie zgrać troche luda...

 

... a OFICJALNIE MOWIE !! jak wygram w totka to stawiam wszystkim Rybnickim moturzystom po 10 piw :flesje: :flesje: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

No Browar muszę przyznać, że kabarety były superowe :flesje:

Tak np. dowiedziałem się do obliczania czego tak na prawdę służy wzór na pole koła :icon_razz:

 

Szkoda, że musiałem zmyc się tak szybko, ale służba nie drużba :(

 

Ynciol - dzięki za browara :) CB na pewno rdzewieć nie będzie ;)

 

Tak sobie myslę: może, idąc za ciosem, forumowego sylwka dało by się zorganizować :icon_biggrin:

 

Pozdrooo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

 

Działo sie działo! Teraz siedze w robocie i nie wiem czy się spawiować na biurko czy na środek salonu hehehe

 

Mam kaca ale nie żałuje wczoraj!

 

Dzięki Browar, Zbychu, Darco i całej reszcie za oblanie tłoczków, opon, aku, kierownicy, łańcuszka, kety :biggrin:, titka, manetek, klamek, tarczy hamulcowej itd itp...

 

Oblewanie moto poszło sprawnie az za sprawnie nie wiem czy sie z wami pożegnałem hehehe

 

Do następnego zobaczenia przy piwie!

 

Szacun dla obecnych :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz rózga mi sie należy!!!

 

Ten poranny stan wskazujący zamotał mi w głowie i "ch" zamieniło się "h" Draco zamienia sie w Darco heeh wybaczcie.

 

A w garażu .... z cb półlitra zrobimy cb 0,7 a moze litr heheh

 

Pozdr z wyrazami ubolewania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

No i Browar też melduje się z imprezki :buttrock:

 

Dzięki !! było naprawde fajnie .. (no może oprócz jednego incydentu) :icon_mrgreen:

 

Cebula napewno będzie bezawaryjna po takm oblewaniu ... a jeszcze cała zima żeby dokładnie każdą śrubkę oblać :buttrock:

 

Co to Sylwestra ... hmmm ja juz niby mam propozycje .. ale jest narazie w 80 % pewna // jak się wyjaśni to mozemy dzialać ...

 

Pozdro !! i do za tydzień :buttrock: dla Draco tym razem w Sobotę !!

Edytowane przez Browar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !! UWAGA !!

 

A może by tak jutro (tj. niedziela) zrobić sobie małą przejażdżkę ???? Oczywiście o ile pogoda pozwoli :)

 

Kto chętny ??

 

 

Pozdro ! :D

 

Witojcie !!

 

No to się karnęliśmy!!

 

Dzięki wielkie Zbyhu za przejażdżke i za pomoc :bigrazz: a o lusterko się nie martw..będzie nowe :)

 

..ja jak wracałem już od Ciebie do chaty to mijałem gościa na Trampku ... nie wiem czy nie był to Draco ... ale jest pięknie 3 grudnia, śmigamy, widzimy inne sprzęty na drogach .. cudownie !!

 

!! RAZ JESZCZE SZACUN JAK BYK !! :clap: :crossy: :flesje: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...