Skocz do zawartości

...:::RYBNIK I OKOLICE:::...


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Halooooooooooooo

 

 

Tu BROWAR ... juz mąż .,, Draco gratulacje na sprzęte,.,, co do opijania to wiecie ze zawsze mozna na mnie liczyc :biggrin: w końcu ksywa zobowiązuje :P

 

 

Dzieki Drogowcowi i MArkowi za eskorte na ślub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, przywitać się chciałem jak przypadło na świerzego motocykliste z Rybnika. Browar, gratki wielkie, szkoda, że dopiero teraz wiem bo bym się zjawił. Sam byłem teraz i moje moto za eksponat na fotach robiło. Będe śledzić forum i czekać na jakąś imprezke co by poznać was ludziska. Do zobaczyska na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No ,,, heh kiedyś to forum codziennie miało kilka postów ... a ogólnie forum motocyklistow było czymś więcej niż tylko witryną skupiająca ludzi o podobnych zainteresowaniach ... echh ... taka refleksja mnie naszła :buttrock: hehehe ...

 

Jak ktoś chce może mi pogratulować mojej nowej Hondziny ... CB 1000 BIG ONE :crossy: :crossy: :crossy:

 

 

:icon_rolleyes: ..oby jutro była pogoda ... :notworthy: :lapad: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Ja juz gratulowalem kilka razy, ale nie zaszkodzi znowu :icon_mrgreen:. Gratuluje wyboru najwlasciwszej marki ;). Caly nasz Rybnicki sklad teraz smiga na Hondach. To nie moze byc przypadek ;).

 

Pogoda jest, tylko mokre jezdnie :biggrin:.

Pewnie do 10-11 wyschna a wtedy dzida! :rolleyes:

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Doszły mnie słuchy, że jeżeli ktoś chce jeździć moto innym niż HONDA musi wyprowadzić się z Rybnika to prawda? :P :icon_twisted:

 

Browarowi gratulowałem, a dawno tu już nie zaglądałem. Jakby to powiedzieć szkoda ze BIG ONE nie jest czerwony bo jeździłby szbciej a wiadomo czarne to takie zamulacze :P

 

Pzdr

 

p.s. jak spalanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ynciol - spalanie to póki co drażliwy temat :biggrin:

 

Co do koloru - to jedyny słuszny kolor motura to właśnie CZARNY

 

..a tak na marginesie dzięki za wczorajsze opijanie w Żelaznej :bigrazz: było grubo :flesje: :flesje: :flesje:

 

POZDROWIENIA!!

 

 

..oby do wiosny :rolleyes:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ynciol - spalanie to póki co drażliwy temat :biggrin:

 

Co do koloru - to jedyny słuszny kolor motura to właśnie CZARNY

 

..a tak na marginesie dzięki za wczorajsze opijanie w Żelaznej :bigrazz: było grubo :flesje: :flesje: :flesje:

 

POZDROWIENIA!!

..oby do wiosny :rolleyes:

 

To było opijanie?? :icon_eek: nie postawiłeś mi browara, (spóźniliśmy ale to sie nie liczy) masz jeszcze całą zimne do wiosny na browara na opicie moto więc czekam...było fajnie :P

Edytowane przez Ynciol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dobry :) a ja chciałam wesołych i spokojnych swiąt życzyc kolegom i kolezankom ;) no i szczesliwego nowego roku odrazu :)

 

 

Podpisuje sie pod Manką .

Wesołych i pogodnych Świąt wszystkim, szczęśliwego Nowego Roku i ody sie sezon szybko zaczął :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho Ho Ho

 

Wesołych Świąt ... mogę życzyć lepszego sezonu niż miniony, bezawaryjności i bez nieprzyjemnych przygód :)

 

P.S. Prezenty proszę przesyłać poprzez PM lub ewentualnie podam adres :)

 

!!!!!!! WESOŁYCH ŚWIĄT ZJEBY !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...