Skocz do zawartości

...:::RYBNIK I OKOLICE:::...


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

!!! ACHTUNG ACHTUNG !!!

 

Chciałem ogłosić, że 18 sierpnia 2008 r. zmieniam stan cywilny ... to znaczy żenię się ..oczywiście z Gosikiem :bigrazz: :bigrazz: :bigrazz: ... tej okazji możecie składać mi życzenia tudzież kondolencje :cool: ...

 

Ślub jest w poniedziałek (nie pytajcie czemu bo mi sie nie chce tłumaczyć tego po raz 1000) ... mało ludzi ma czas bo prawie każdy pracuje ... ale jakby kto znalazł czas to było by mi baaaaaaaaardzo miło jakby kto potowarzyszył mi w tej "ostatniej drodze" :icon_razz: .... chodzi o jazdę ode mnie do mej wybranki i od niej pod kościół :biggrin:

 

Planowany wyjazd z Suminy ok godz. 10.20 - 10.30 .... przybyli mogą liczyć na wodę ognistą :icon_mrgreen: :wink: ;)

 

Z poważaniem:

BROWAR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek...a dlaczego w poniedziałek ??

 

Hehe se myślę... będzie ze 300 moturów ;P, każdy będzie chciał się przecież pośmiać z Ciebie w garniaku.

 

Pzdr

 

P.S. Boję się że ta informacja się zgubi w natłoku setek postów w ostatnim czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar ...hehe ...ale dlaczego w poniedziałek? :buttrock:

 

 

...hmmm ...no ten poniedziałek trochę komplikuje ...i to poniedziałek po długim w-endzie ...ale może delegację na Śląsk wezmę i da radę .............no cóż trzeba będzie rozpoznać temat :banghead:

 

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhehehe ... wiedziałem kurna, że z jak napisze żeby nie pytać poniedziałek to wszyscy kurna będą se z tego jaja robić ... ech Zjeby jak ja was kocham :D :D :D

 

Szanowny Panie W. ... skomentuje krótko ... byłoby mi niezmiernie miło :D

 

 

POZDRO!!

 

PS. dzięki Draco i Zbyhu za dzisiejsze śmiganie :icon_mrgreen: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to za następny tydzień to znaczy ten po tym co będzie mam zamiar wymieniać olej więc jeżeli przepalony olej też się nada choćby na galoty to mogę pomóc.

 

Pzdr jade nad morze i k.... żebyście mi pogode wymodlili ...oczywiście słoneczną :icon_mrgreen:

Pzdr Zjeby do 9 sierpnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zostało mi równe 7 dni od dzisiaj :notworthy: :buttrock: :buttrock: .... narazie sraczki stresowej nie mam ... bo nie mam nawet kiedy się stresować ... ale pewnie w niedzielę przyszłą .. i poniedzialek będzie ostro :crossy: ....

 

,.... w piątek jeszcze planujemy jakąś dłuższą traskę zrobić i mam nadzieje ze pogoda pozwoli na ostatni kawalerski wyjazd na moto :crossy: :cool: :P

 

POZDRAWIAM !! :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhmmmmm...ten...tego.....chciałem sie oficjalnie pochwalić, że zanabyłem Viaderko litrowej pojemności :buttrock:

W związku z powyższym, co by bezproblemowo moje dupsko woziło, trzeba by obalić jakąś flache albo i dwie (na łebka oczywista).

Dlatego jak już wszyscy powracają z podróży poślubnych i urlopów, proponuję spotakć się i upiec jakiegoś barana eli wieprzka podlewanego duża ilością napoju chmielowego :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...