Skocz do zawartości

...:::RYBNIK I OKOLICE:::...


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!!

 

Co do wysokiego poziomy tegoż oto karaoke w Poziomach to mogę potwierdzić słowa Nikodema ...

 

... co do metra piwa .. to zwykle na trzy osoby starczalo na jakies 20 minut :D :P :banghead:

 

...ja w Grudniu juz raczej nie dam rady nigdzie wyskoczyć .. ale polecam :flesje: :flesje: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie!!

 

I jak tam żyjecie ?? Czy wam dupy zamarzły ;)

 

Zbyhu sprzedał TDM, nic sie nie chwali :bigrazz: Nikodem chce sprzedać sztormiaka ... (ile $ ? )

 

.... a Browar wczoraj był na kawalerskim i dziś nic mu sie nie chce :banghead: :)

 

a Dżola ... ehhh Ta to już w ogóle zapomniała o forum i kolegach .... zakochała się czy jak :eek: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock:

 

 

POZDRO !! i piszta co słychować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyhu sprzedał TDM, nic sie nie chwali :buttrock: Nikodem chce sprzedać sztormiaka ... (ile $ ? )

Zbyhu wieśniaku.... i nic się nie chwalisz... !! W jaki region Polski poszła... ?

Nikodem sprzedaje DL-a? niemożliwe jeszcze na bajzlu zębatki szukał do niego!!

PZDR

P.S. Nikodem gdybyś chciał niebieską Hondę to się z Tobą zamienię, być może nawet nie będziesz musiał dopłacać mi:D

Edytowane przez Ynciol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey :flesje:

 

Browar - nic się nie bój. Ja Ci pożyczę kasiory na zakup V-Sstroma :buttrock: Na dobry procent :biggrin: Zapytaj Ynciola, on coś wie na ten temat :clap:

 

Zbyhu, a czy TDMy nie kupiła przypadkiem jakaś laska?

 

Pzdr.

 

p.s. Może siakiś browarek przed świętami? :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Nikodem sprzedaje DL-a? niemożliwe jeszcze na bajzlu zębatki szukał do niego!!

PZDR

Ale kurcze nie znalazłem i się sfrustrowałem ;)) odczytałem to jako "znak" takie pulp fiction

 

P.S. Nikodem gdybyś chciał niebieską Hondę to się z Tobą zamienię, być może nawet nie będziesz musiał dopłacać mi

A ja tam za cebulą nie przepadam szczególnie, że już niebieska ;)

 

Draco, Zbyhu- bardzo konstruktywne Ps :D dopisuję się.

Edytowane przez Nikodem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...