Skocz do zawartości

...:::RYBNIK I OKOLICE:::...


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

HA!

I zostalem sam w temacie Rybnika :banghead: :cool: :) :buttrock: :buttrock:

 

Nie no Browar nie zrobie Ci tego, TERAZ też jestem zgłaszam się po forumowej reanimacji. :biggrin:

 

Draco ja jeszcze nie czytałem o Kulikowym wypadzie na Ukraine :crossy: , ale najgorszy jest termin bo czerwiec...nie wiem jak bedzie ze szkołą i z kasą!

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro Rynek godz.18 - jak kto ma ochote na piwko to można się zjawić :clap: większość osób będzie z mojej a zarazem Ynciola , klasy liceum :buttrock: ale to żadne spotkanie klasowe , tylko luźny wypad na miasto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszytskich Ziomali i Ziomalki z Rybnika :cool: Pozdrawiam Was serdecznie Rybniczanie :clap: Bardzo tesknie za moim miastem i za motocyklowymi klimatami , aktualnie musze smigac po autostradach W UK a tesknie za "naszymi drpgami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nową osóbke w naszym temaciku!

 

Jak wpadniesz do Rybnika to skumamy jakieś piwko, pokażesz nam fotki asfaltu z UK, może nawet przywieziesz troche znam milion miejsc gdzie by sie przydał :icon_mrgreen:

 

Pzdr do UK

 

P.S. Zmykam teraz na uczelnie na jakiś egzamin czy cuś, a po powrocie ryneczek i piweczko :biggrin: do zobaczenia!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja witam po reanimacji forum. Mialam trochę problemów natury technicznej, żeby się tu pojawić, ale teraz wszystko już jest ok.

Drogie "Raczki" z lipca - co z naszą wspólną imprezą urodzinową? Kombinujemy cosik? Czy każdy sobie? Przypominam, że pomysł padł na Rybolu666 :icon_rolleyes:

I jeszcze jedno - kto bedzie na koncercie Myslovitz za tydzień - Juwenalia?

Pozdrawiam cieplutko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

 

Fioletowa - co do urodzin to trzeba myśle to obgadać przy piwku na mieście, bo forum nie sprzyja ustalaniu konkretów ... co do juwenalii Rybnickich to ja z Gochą wybieramy sie na Aliansów ,, a nie wiem czy to w ten sam dzien do myslowitz ale mysle ze tak ;) więc do zobaczenia.

Jeszcze się konkret ugadamy :D

 

Pozdrawiam

 

PS. me serce płacze :banghead: FZX na regulacjach u mechanika :P buuuu ,,,,, Manon słoneczko przytul mnie .........

 

No i piwko było i to nie jedno ... jakieś kamikaze .. i Browar ululany :biggrin: :buttrock: :buttrock: ale dziś jakoś dziwnie nie mam kaca :flesje: więc klina zapodaje :flesje:

 

Pozdro i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka (no może troche więcej ok 30) dni i proszę uprzejmie o wciągnięcie mnie do ekipy zjebów :)

PS Jak sie wkupuje w łaski?? Też trzeba być giermkiem jak w EKG :P ?? :smile: Pozdr

 

No proszę! Najpierw był pomysł, że nowy w temacie miał tankować nasze sprzęty przez miesiac, ale chyba odstąpimy od tego na rzecz jakiegoś wyspiarskiego piwka :D ! hehe

 

Więc za około miesiąc popijawa na Rybniku!

 

PZDR

 

I ja witam po reanimacji forum. Mialam trochę problemów natury technicznej, żeby się tu pojawić, ale teraz wszystko już jest ok.

Drogie "Raczki" z lipca - co z naszą wspólną imprezą urodzinową? Kombinujemy cosik? Czy każdy sobie? Przypominam, że pomysł padł na Rybolu666 :D

I jeszcze jedno - kto bedzie na koncercie Myslovitz za tydzień - Juwenalia?

Pozdrawiam cieplutko!

 

Fioletowa no to myślę się zobaczymy w piatek!!! A co z Gliwicami w czwartek pomyka ktoś?

 

P.S. Dzięki za wczorajsze browarki, było % hehe do ZAŚ

 

YOW Chudów opanowany, ale dalej nie wiem gdzie to jest hehe, trafiliśmy na festyn więc nawet kiełbaski wszamaliśmy.Troche się poszwędaliśmy ...Dzięki Dżola za towarzystwo było spoko :P milutka przejażdżka ale ostatni raz jechaliśmy 168 km/h po chodniku omijając czerwone światła jak nas policja goniła :P :crossy: :smile: :crossy:

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie co z Igrami w Gliwicach ???? Może kto by wziąl auto :biggrin: i bysmy pojechali się pobawić :) :flesje:

 

 

Aha no i wrzucam nowy wątek ale bez nowego tematu :icon_rolleyes: pospamujemy troche tutaj.

Mianowicie co Wy na to aby się przejechac z dwa tygodnie (weekend 25-27.05) do Pekelnych Dolów do Czech :biggrin: :) :evil: :buttrock: ???

 

Czekam na propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fioletowa no to myślę się zobaczymy w piatek!!!

 

 

No to mam nadzieję, że się w tłumie żaków odnajdziemy :)

 

Policja was goniła? A to za co? Znów coś przeskrobaliście? ;P

 

Browar, ja bym chętnie pojechała, ale tydzień później pomykam do Pragi, więc fudusze trzeba zbierać, a Draco prawdopodobnie pojedzie na Ukrainę, więc chyba też sobie odpuści... Ale pomysł niezły :D

 

Pozdrawiam i do zobaczenia w piątek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...