Skocz do zawartości

...:::RYBNIK I OKOLICE:::...


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Browar - ja juz Ci gratulowalem. Ale trzeba bedzie to opic ;).

 

Namówileś Mnie !! :) :flesje:

 

 

 

 

Powitać!

 

Ja w sprawie Kotwicy.

Na termin, który ustaliliśmy (31.03-01.04) są wolne domki tam gdzie był zlot wiosną zeszłego roku.

I teraz pytanie: rezerwować :)

Czy Ty, Browar, rozeznasz wpierw temat na Leśnej Polanie?

 

Pozdro.

 

 

Co do Rybola to ja dziś zadzwonie na Leśną Polanę i jeszcze na basen też do Szymocic bo tam te Domki wyglądają Zbyt Dobrze i Trzeba też spulchnić glebe :) :buttrock: :buttrock:

 

Dam znaka jak sprawa Stoi !!

Pozdro :flesje: :buttrock: :flesje:

 

Witojcie!!

 

A więc zpodaje konkrety!! Oprócz Kotwicy padły jeszcze dwie propozycje w Szymocicach, jedną już większość z was zna z Poprzedniej Edycji Rybola, a druga jest jakies 2km obok ... Obie można oblookać T U

 

Na Leśnej Polanie jak zadzwoniłem do Dyrektora Ośrodka podał mi 100 zł za domek + wartość zużytego prądu, ale żeby sprawdzić czy jest wolny termin kazał mi zadzownić na ośrodek do Ciecia :biggrin: no więc dzwonie .. odbiera lekko podchmielony Cieć ... i najpierw 5 min. szukał w kalendażu 30 marca :banghead: po czym stwierdził że marzec ma 29 dni :bigrazz: .. no ale nie poddałem się i naprowadzilem go przez słuchawke na ostatni weekend marca i pierwszy kwietnia ... i okazało się że w dniach od 30-31 III - 01.IV są wolne wszystkie domki :wink: .... później zapytałem go o cene .. i ... z miejsca wypalił 120 zł :cool: to mu mówie, że przed chwilą gadałem z Dyrektorem i mi powiedział, że 100 zł + prąd ... na to Cieć gada "tosz przeca te dwadziścia złoty przepolisz prondu leko" ... hehehe. ... może się i nie znam na elektryce ale żeby 20 zł przepalić to non stop 24 h przez te 2,5 dnia .. na żarówce 500 W ... przy której śmiało można usmażyć kurczaka :wink: .. no ale nieważne .. Ważne że wszystkie domki są wolne w terminie nas interesującym ...

 

.. ten drugi ośrodek Aqua Brax ... wygląda naprawde nieźle ... już sama nazwa mi sie pozytywnie kojarzy a szczególnie jej drugi człon :flesje: tyle, że nikt tam nie odbierał telefonów i niczego sie nie dowiedziałem.

 

TO NA CO SIĘ DECYDUJEMY BO ZOSTAŁ MIESIĄC !!!! TRZEBA KONKRETY PODAĆ !! I KASE ZBIERAĆ !!!

 

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!!

 

Czytam i myślę...kotwica great wypasisty nieład i pewnie taniej, a z drugiej strony jeżeli mają te różne diobły z Nami włącznie przyjeżdżać na dwie nocki to na braxie czy polanie może być ciekawiej, ale skoleji dalej od centrum gdyby ktoś chciał wyskoczyć co zjeść. Bo właściwie o żarciu nic nie było gadane oprócz piwa i wódy!

 

Trudno mi się zdecydować, podajcie za i przeciw i do jutra decyzja zapadnie!

 

PZDR

 

P.S. na forum Broda założył temat kotwica... więc chyba opowiada się za kotwicą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Na moj gust Kotwica na dwudniowy zlot sie srednio nadaje.

Ale chyba juz glosu tu nie mam ;).

 

Pozdro

 

 

Zacznij się bardziej udzielać to Twój głos zostanie CI przywrócony !! :bigrazz: :wink: :buttrock:

 

... ja osobiscie mam sentyment do Kotwicy, ale rzeczywiście na dwa dni będzie masakra tam :)

 

Aha dziś znowu 5 prób i na Aqua Braxie głucha Cisza, nikt nie podnosi słuchawki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar, jeśli Ty się cieszysz z tej daty w 2008r. to i ja z Tobą ;)

 

BTW http://moto.allegro.pl/item169740920_yamah...uper_stan_.html

Twoje to, to w linku aukcji?

 

 

Dzieki WACEK że się ze mną cieszysz :clap: :biggrin:

 

,, a co do moto ... to ja nie sprzedaje swojej milości :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Wkońcu udało mi się dostać na forum bo miałem małe problemy...ale nie po to tu pisze. Kieruje pytanko kto się jutro nudzi? A ma ochotę napić się piwka, albo i czegoś mocniejszego (Dzola ;)) to może skoczymy jutro kajsik?

 

Piszcie to może zarezerwuje jakiś kontek w pubie!!!

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :icon_razz:

 

Wkońcu udało mi się dostać na forum bo miałem małe problemy...ale nie po to tu pisze. Kieruje pytanko kto się jutro nudzi? A ma ochotę napić się piwka, albo i czegoś mocniejszego (Dzola :crossy:) to może skoczymy jutro kajsik?

 

Piszcie to może zarezerwuje jakiś kontek w pubie!!!

 

PZDR

 

 

Ja odpadam ! SKŁADAM MOTO WRESZCIE :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie porysuj tak ladnie wymalowanych plastikow i nie zapomnij wywazyc kolek ;p

 

 

AAA to mój nowy kolega !! Siemano !! Witamy !! i Szacun za pomoc w otwieraniu dzrzwi :icon_biggrin: :icon_evil: :banghead:

Edytowane przez Browar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEY HO! :icon_biggrin:

 

Kto dziś śmiga na piwko widzimy się na mieście, pomyślałem o żelaznej bo ostatnio nieźle impreza tam sie skończyła, ale nei mogę sie dodzwonić żeby rezrwnąć stolik więc jaknie będzie miejsca myślałem o Vipie bo blisko abo o Warce:P

 

Jakby co mój tel 668 124 289

 

PZDR

 

P.S. Nie napisałem godziny...myślę że ok 20 będzie ok :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...