Skocz do zawartości

...:::RYBNIK I OKOLICE:::...


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Browar browar poprostu elita spotkała się przypadkiem w żelaznej! :banghead: hehe

 

I Zbyhu tłumaczył jak z niczego zrobić coś i wtym właśnie takowe płyny brały udział a raczej opakowania po tych płynach!

 

Co do soboty ta ja sam jeszcze niczego nie wiem!

 

A i jeszcze może dam powód do śmiechu ale ... co to są Zapkołajki :icon_rolleyes:

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na Zapkołajkach!!!!!

Czy to oznacza , ze wypijemy razem piwo??????

:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Tak, o ile na Zapkołajkach sie pojawię :cool:

 

 

... co to są Zapkołajki :D

 

Impreza "Zapkołajki" organizowana jest co roku przez Zapka z Preclów.

 

Data 9.12.2006 Miejsce Rybnik-Boguszowice bar "Piwnica".Czas trwania- do bolu :-D

Ogolnie jest to impreza dla wszystkich motocyklistow ale ze wzgledu na ilosc miejsca w lokalu musze wiedziec ilu sie mam spodziewac.

Od poczatku tej imprezy przyjezdzaja tam ludzie z grupy dyskusyjnej pl.rec.motocykle.

Cel imprezy-spotkanie w gronie przyjaciol,pogaduchy,browary itd.

Przy tej okazji zdobywam gadzety motocyklowe i nie tylko na licytacje ktora odbywa sie wlasnie w tym dniu. Dochod z wejsciowek i z uzyskanej kasy z licytacji w calosci przeznaczony jest na zakupy niezbednych rzeczy potrzebnych dla Domu Dziecka w Rybniku. Zabawki tez kupujemy

Jesli ktos jest chetny (widze tu osoby z mojej miejscowosci kurde!!;-) ) to bardzo prosze o pytania na priv poniewaz z braku czasu rzadko zagladam na forum.

Teraz troszeczke wazelinki:-) :

Sponsorzy( na ta chwile) imprezy:

Booster Kawasaki,Ratka-Motocykle,Szpila(Rybnik-Katowice),Promex-Rybnik,Olek Motocykle(Bielsko),Rolland(allegro),Dynotech Katowice,Tomek Potor,Mega-Oil(Zory). Z ciekawostek- beda czapeczki Teamu BMW z oryginalnymi podpisami Kubicy :-) Oraz plakaty z jego autografami oraz innych polskich kierowcow rajdowych.

 

Powyższy cytat pochodzi wątku założonego na Foum Śląskich Motocyklistów.

 

Pozdrooo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar browar poprostu elita spotkała się przypadkiem w żelaznej! :D hehe

 

 

 

Uprzejmię proszę o informowanie mnie o wszelkiech planowanych tudzież przypadkowych spotkaniach, szczególnie gdy są one z udzialem pięknych kobiet :biggrin: :cool: i piwa :biggrin: :D

 

Pozdrowionka !! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,, nie musisz zapowiadać .. wystarczy SMSek ... wtedy biore wszystkie butle po plynach intymnych i nieintymnych i wpadam .. wiesz że ze mną jak z dzieckiem .. za rączke i do Baru :D a czlowiek nie wielbląd ... pić musi :D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) :icon_mrgreen: Niezłe tutaj teksty odochdzą :biggrin: , normalnie ubaw po pachy :icon_mrgreen:

 

 

...a odnośnie tego weekendu (jak już ustalono wcześniej- soboty) to ja niestety mam remanent w

 

pracy :banghead: i pewnie spędze noc biegając jak perszing miedzy regałami :bigrazz:

 

Jednak doszły mnie słuchy,że spotkania integracyjne trwają całą noc :biggrin: , wiec jakby mi się udało to

 

wpadłabym tak koło 22.oo (w końcu co niektórych osób nie widziało się od zlociku-mowa tu o Violet,

 

którą w tym miejcu serdecznie pozdrawiam :wink: )

 

 

Pozdrowienia dla wszyskich :wink: i mam nadzieje dozobaczenia :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozdrowienia :D

No ja będę siedzieć tyle ile można, czyli albo do odjazdu ostatniej E3, albo.... pierwszej z rana :) No chyba że mnie choroba rozłoży na amen... Ale na razie się nie daję zarazie, więc szykujta się na sobotni wieczór :lalag: (w ten piatek nie mogę. molestuję kompa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wpadłabym tak koło 22.oo (w końcu co niektórych osób nie widziało się od zlociku-mowa tu o Violet,

 

 

 

 

Dżola o 22 to dopiero ludziska zaczynają nabierać kolorów ... ja przeważnie milcze do 21.30 - 22.00 bo się wstydzę bardzo nowych ludzi ... :icon_arrow: więc nic nie tracisz !! wpadaj kiedy bedziesz mogla ,,najlepiej smsa najpierw puść .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draco dzięki za wyjaśnienia na temat Zapkołajki! (ile wjazd?)

Nie ma za co :D

Impreza zaczyna się od godz. 17. Wstęp 20 zł.

 

Bawcie się dobrze, gdziekolwiek będziecie. Ja niestety w ten weekend pasuje :banghead:

Czeka mnie zdobywanie nowych doświadczeń z zakresu budowy silników spalinowych ;)

 

Pozdroo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna Draco ... już tydzień wpieprzam smalec co by mi wątroba nie siadla w sobote ..a Ty mi mówisz że Cie nie bedzie :banghead: nieladnie :flesje: :crossy: :flesje:

 

UWAGA!!

Jest akcja w przyszy weekend tj. 16 grudnia w pubie przylegającym do Browaru Żywieckiego jest koncert zespou Carrantuohill :biggrin: wjazd 7 zl .. będzie jeszcze PGR i Ganczar napewno a może ktoś jeszcze,.

Jest jeszcze rozszerzona wersja razem ze zwidzaniem browaru i oczywiscie degustacja + kufel i coś tam jeszcze w cenie .. a cena to 20 zl .. czyli full opcja koncert + zwiedzanie 27zl ,, sam koncert 7 zl ...

 

... jest tylko jeden problem bo musze wiedziec kto jedzie bo trzeba miejsca zarezerwować !! więc do niedzieli do godz.19 musze mieć listę chętnych na ten wypad. :biggrin:

 

A tu coś dla tych co o zespole malo wiedzą ... (ja osobiści polecam ! Irlandzkie brzmienia mniam) :buttrock: :buttrock: :crossy: Carrantuohill

Edytowane przez Browar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze... Mnie też Browarku powiesisz,bo też nie dam rady jutro być. Jednak przeziębienie silniejsze ode mnie i prawdopodobnie jutrzejszy dzionek spędzę w łóżku jak grzeczna mała dziewczynka :)

Nie wiedziałam, że z Ciebie taki fan brzmień irlandzkich! Niestety i w przyszłą sobotę raczej się nie zobaczymy, bo przyjaciółka ma urodzinki odprawia... Biednemu wiatr w oczy normalnie... Bawcie się dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...