Skocz do zawartości

...:::RYBNIK I OKOLICE:::...


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

Szacun!!

 

Teraz dopiero skumalem, ze mi machales, zebym swiatla wlaczyl :buttrock:. Wylaczylem je na stacji benzynowej, czego zazwyczaj nie robie... Dopiero pod blokiem sie skumalem :(.

 

Jak odstawialem moto po 3:00 to widzialem na Zebrzydowickiej dwoch kolesi na moto. Akurat rozproszony bylem widokiem mijajacej mnie blondyny, wiec nie wiem co to za sprzety byly :icon_mrgreen:.

 

Szacun za rajze! ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, hehehe .. no własnie ja CI macham i macham .. że bez świateł jedziesz .. a Ty nic .. no to olełem i grzałem dalej :flesje: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :flesje: :buttrock: hehe...

 

... aż się lepiej czuję cały dzień po tej przejażdżce :flesje:

 

Może uda sie to jeszcze powtórzyć w tym sezonie :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..ja jak wracałem już od Ciebie do chaty to mijałem gościa na Trampku ... nie wiem czy nie był to Draco ...

Jo żech to nie był...niestety...no ale przynajmniej, po dłuższej przerwie, z rodzinka się widziałem :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo Rodzinka to rzecz święta :icon_razz: :D

 

.. a jak będzie dalej taka pogoda jak teraz to jeszcze pojeździmy :icon_razz:

 

 

A co z weekendem robimy ludziska?? macie jakieś propozycje ?? Wiem ze w niedziele jest w chorzowie bazar ale co z piątkiem i sobotą ?? :) :icon_razz: :icon_mrgreen: :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOOO nareszcie jakaś nowa osoba się tu odzywa :bigrazz: :cool: brawo brawo !

 

CO do soboty to tak pod koniec tygodnia jakies konkrety postaram sie wrzucić .. ale najlepiej jakbyście wy wrzucali jakieś propozycje :icon_twisted:

 

 

POZDRO i mam nadzieje ze do zobaczyska w weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym była z Rybnika, to pewnie bym jakąś propozycją rzuciła... Niestety jako Jastrzębianka mało jeszcze Rybnik znam (Draco - musimy zaległości nadrobić :flesje: ). Ja się dostosuję. Do zobaczenia we łykenda :wink:

PS. Dżola - Twoja obecność jest obowiązkowa :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm po ostatniej imprezie do dzis mam obity nos od lampy w żelaznej hehehe

 

Ale czekam na jakieś pomysły sam też pogłówkuje moze rzuce propozycją!!!!!!

 

Pzdr dla coraz szerszego grona tego temaciku :P

 

P.S. Nie ukrywam że cena złocistego napoju jest tutaj ważna....myślałem o Delicjach, ale podobno trzeba być ładnym więc nie wpuszczą mnie heheh

 

 

 

:lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Browar ale ty płacisz :biggrin: hehehe, ale nie martw sie weznę najtańsze piwko za 24 złote hehe

 

P.S. czy mam to roumieć że po tej bibce skończymy u kogoś na chacie :flesje: tylko ja, ty... i dwa Ryszardy hheheheheh fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź Ynciol ... :buttrock: :flesje: :buttrock: jak możesz ... akurat sobie jadlem a tu takie fuuujjj :)

 

Dobra to co z weekendem ?? ja w piątek odpadam ... ale nad sobotą szloby się zastanowić ! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio to ładnie przypadkowe herbatkowo-piwowe spotkanie forumowiczów hehe

 

Nio, ale nauczyłem się jak z igieł, elektromagnesu i butelki po płynie do higieny intymnej zrobić automatyczne system smarowania łańcucha!!! Bravo Zbyhu

 

Pzdr

 

P.S. sprawdzałem to okienko (chyba to) ma jeszcze 2/3 miejsca na naciag dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...