Skocz do zawartości

Dzis zarejestrowalem Intrudera..


JareG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

(..) że po prostu zatyka,np. chopperek ma duszę, jego silnik pięknie pracuje, jeździ się z gracją, to eleganckie moto,itd.

(..)

JareG znam Twoją trasę, jest piękna. Poznałam ją jeżdząc z rodzinką do 3Miasta :icon_exclaim:

Dla mnie wybor byl prosty - przyzwyczajony jestem, ze w c126 polleze (do tylu) podczas jazdy.. wiec na motorze nie mam zamiaru pochylac sie w przod :bigrazz:

A co do trasy.. chodzi o trase W-wa <> 3Miasto? :P czy Torun <> 3Miasto..? Bo z W-wy tez mozna lokalnymi drogami w Bory/do 3Miasta dojechac, i tez sporo tejze trasy jest przez lasy :crossy:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że ja dojeżdżam z trochę dalszej odległości niż Ty :) Jak najbardziej Przez Bory do 3masta. Oczywiście przez Kaszuby, bo trzeba Wam wiedzieć, że to jeden z najpiękniejszych zakątków naszego kraju: Przez Tucholę, Czersk, potem Wiele (urocza wioska) kierując się na Wdzydze Kiszewskie (tam obowiązkowo postój i odpoczynek -skansen miodzio do zwiedzenia i nie tylko :biggrin: ) Potem Kościerzynka, Kartuzy i lądujemy kochani w 3mieście:DD. Z pewnością będzie podobać się ta trasa, a jak sądzę, jesteście "weteranami" turystyki motocykowej, więc być może już ją pokonaliście :) Zaznaczam, że może być parę jej wariantów , ale to tylko od Was zależy, jaki wybierzecie i ile wytrzymają chopperki :buttrock: .

 

Być może kiedyś się do Was przytulę w podróży, o ile nie będzie przeszkadzał Wam naked:D

 

Pozdrawiam serdecznie, życząc szerokiej drogi i pięknych widoków :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..)Przez Tucholę, Czersk, potem Wiele (urocza wioska) kierując się na Wdzydze Kiszewskie (tam obowiązkowo postój i odpoczynek -skansen miodzio do zwiedzenia i nie tylko :) ) Potem Kościerzynka, Kartuzy i lądujemy kochani w 3mieście:DD.

No to ja mam inna trase, mniej miejscowosci po drodze, mniejszy ruch i krotsza jest.

Wracajac do Twojej trasy: po drodze (Wiele - Wdzydze) jest miejscowosc Borsk, a tam w lesie jest lotnisko - cos dla milosnikow dlugiej prostej :) Wczesniej, na trasie Tuchola - Czersk jest zjazd na Fojutowo, gdzie mozemy sobie popatrzec na bezkolizyjne skrzyzowanie wodne, niedawno odnowiony obiekt :)

BTW: Z Czerska mozna pojechac albo na Chojnice, albo na Brusy, a i z jednej, i z drugiej trasy odbic na Mylof/Zapore - a tam jest super smazona ryba, POLECAM (co roku jestem tam co najmniej raz)

 

A w ogole, to moge Wam rajd jakis w Borach uskutecznic, znam je dosc dobrze.

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmigaj zimą. Czyzbys sie przymierzał do zlotu Elephantów. Ubieraj sie ciepło i rozgrzewaj grogiem po wojażach. Aha. uważaj na główkę - po zimowej jeździe moga sie odezwać zatoki szczękowe, ale mała punkcyjka u laryngologa i mozna śmigac dalej. Trzymaj się. Pozdrawiam. PUCHAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmigaj zimą. Czyzbys sie przymierzał do zlotu Elephantów.

Pierwsze slysze o tych Elephantach :D

.. ale w sumie niewiele mi gabarytowo do slonia brakuje, wiec moze nie bylby to taki glupi pomysl poznac inne slonie..? ;)

Jakies szczegoly..?

 

OT: Dzis gracik pokonal po raz pierwszy kilka kilometrow, poszlo mu super (calkiem sprawnie sie zbiera, reaktor chodzi pieknie, tak samo skrzynia) :) Juz sie nie moge doczekac, kiedy skoncza sie roboty porzadkowe przy nim (co jeszcze pare dni potrwa niestety :))

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze slysze o tych Elephantach ;)

.. ale w sumie niewiele mi gabarytowo do slonia brakuje, wiec moze nie bylby to taki glupi pomysl poznac inne slonie..? :D

Jakies szczegoly..?

 

OT: Dzis gracik pokonal po raz pierwszy kilka kilometrow, poszlo mu super (calkiem sprawnie sie zbiera, reaktor chodzi pieknie, tak samo skrzynia) :flesje: Juz sie nie moge doczekac, kiedy skoncza sie roboty porzadkowe przy nim (co jeszcze pare dni potrwa niestety :flesje:)

 

Zlot Elephanta - tylko zimą w Niemczech. Nie byłem ale czytałem w Świecie Motocykli - zajefajne zdjęcia z pola namiotowego gdzie nie odróznisz namiotów od zasp śniegu. Broń Boże nie miałem na mysli jakichkolwiek gabarytów. SZACUNEK DO WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW.

ZAZDROSZCZE CI TYCH PRAC PRZY SPRZĘCIE - PO PROSTU EKSTAZA!!!! :wink:

Edytowane przez puchal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :biggrin:

 

JareG, pomysł z rajdem jest świetny i z pewnością znajdą się chętni :wink:

Cieszę się, że w końcu mogłeś przejechać się swoją maszynką. Moje gratulacje :clap:

A co do "długiej prostej", haha....tak z pewnością w niedalekiej przyszłości skorzystam :notworthy: Póki co, w pogodny dzień, mały rekonesansik w mojej czterokółce. Przetestuję trasę, i posilę się rybką. Mam nadzieję, że jest czynne całorocznie?:wink:

 

Podaję Ci jeszcze jedną. Bardzo ładną, z dużą ilością bukowych alei, a co najważniejsze mile zaskoczyła mnie nawierzchnia lokalnych dróg:

 

z W-wy ruszamy przez Płońsk do Sierpca. Potem do Lipna, a stamtąd już kawalątek do Golubia - Dobrzynia (tej miejscowości nie muszę zachwalać -turnieje rycerskie i pokrewne imprezy, praktycznie non stop Lipiec - Sierpień) w przepięknej scenerii :) , kierujemy się na Wąbrzeźno, a następnie mijamy Radzyń Chelm., dojeżdżając do Grudziądza, potem tylko Kwidzyń , Szturm, z dojazdem do Malborka ( widowisko nocną porą "Swiatło i dźwięk"), a następnie Nowy Dwór Gdański. Tym sposobem dojechałam latem nad morze, do Mikoszewa omijając wszelkie ,tak liczne (niestety ) roboty drogowe w tym okresie.

 

Pozdrawiam serdecznie :) pszczoła 35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot Elephanta - tylko zimą w Niemczech. Nie byłem ale czytałem w Świecie Motocykli - zajefajne zdjęcia z pola namiotowego gdzie nie odróznisz namiotów od zasp śniegu. Broń Boże nie miałem na mysli jakichkolwiek gabarytów. SZACUNEK DO WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW.

ZAZDROSZCZE CI TYCH PRAC PRZY SPRZĘCIE - PO PROSTU EKSTAZA!!!! :icon_razz:

 

Na zdjęciu w ŚM są "moje" chłopaki z WRM :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JareG, pomysł z rajdem jest świetny i z pewnością znajdą się chętni :icon_biggrin:

Zobaczymy :icon_mrgreen:

 

Przetestuję trasę, i posilę się rybką. Mam nadzieję, że jest czynne całorocznie?:icon_biggrin:

Ino pamietaj, ze to nieco wydluza droge do 3Miasta. Rybka czynna przez caly rok, na ogol jak raz ktos zawita, to potem juz kontynuuje :)

 

z W-wy ruszamy przez Płońsk do Sierpca. Potem do Lipna, a stamtąd już kawalątek do Golubia - (..)nad morze, do Mikoszewa omijając wszelkie ,tak liczne (niestety ) roboty drogowe w tym okresie.

No to podam Ci lepsza wersje tej trasy. W Zakroczymiu jedziesz na Plock (prawie caly czas lasy), niestety przez Plock trzeba przejechac, za Plockiem jedziesz do w/w Lipna (tez wiekszosc trasy lasami, blisko Lipna jest w lesie dluuga prosta (kilka ladnych km), potem wjezdzasz na 10ke i celujesz na Golub-Dobrzyn. Potem tak jak pisalas, ale ja osobiscie z Wabrzezna jade na Grudziadz, potem do Warlubia i skrecam na Koscierzyne. W Skorczu na Starogard Gd., i potem wyjezdzasz na obwodnice 3M.

Ew. mozna z Golubia-Dobrzynia celowac na Swiecie (wyjezdza sie na 1ke przed Chelmnem), ja osobiscie jezdze przez Swiecie, a ze Swiecia jest 30pare km i wyjezdzam na trase Warlubie-Skorcz.

A w ogole to mozliwosci jest wiecej, rocznie potrafie w celach prywatnych wykrecic ponad 50kkm, to i nieco nasz kraj poznalem :)

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzicie zima? Zalozmy, ze jest/bedzie ladna, sloneczna pogoda, albo nawet i bez slonca ale sucho.

 

Poki co jeszcze zima nie zawitala do nas. Ja mam czas tylko w weekendy ale zapowiada sie z nowu

2 dni ladnej pogody choc troche chlodnej bo ok. 6 - 7st (Warszawa). Ale co tam.

Odpowiednie ubranko, oslonki na kolanka i jazda... zreszta ja smigam nie szybciej niz 80km/h

wiec ped wiatru nie taki straszny :flesje:

 

 

cześć i czołem :icon_idea:

 

Masz babo placek, ja o nakedach , a ten o chopperkach :icon_idea: Jestem w połowie kompletowania odzieży ( kask kupiony), a tu człowiek spotyka się z takimi argumentami, że po prostu zatyka,np. chopperek ma duszę, jego silnik pięknie pracuje, jeździ się z gracją, to eleganckie moto,itd.

Problem mam nieprzeciętny, chociaż z nakeda raczej nie zrezygnuję.

 

No moj "plecaczek" tez bardzo chce nakeda (Fazer 600) ewentualnie w wersji z owiewkami.

Ja ja namawiam na malego kruzerka cos jak Virago 250 lub 535 abysmy razem sobie milo smigali

na 2 maszynkach ale ona jest uparta "jak osiol" no :flesje:

 

 

OT: Dzis gracik pokonal po raz pierwszy kilka kilometrow, poszlo mu super (calkiem sprawnie sie zbiera, reaktor chodzi pieknie, tak samo skrzynia) :flesje: Juz sie nie moge doczekac, kiedy skoncza sie roboty porzadkowe przy nim (co jeszcze pare dni potrwa niestety)

 

Ja na przelomie wiosny i zimy tez odstawiam motorek na warsztat ale nie bede az tak kompleksowo

go robil jak Ty bo kaski mi brak. Napewno polakieruje elementy mojej Szadolki a i byc moze powieksze

bak bo 11L (z rezerwa!) to masakra i tankowanie co ok. 155 / 160km :flesje:

No i dojda male elementy upiekszajace z katalogu Louisa czy innych tego typu firemek.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest pogodnie, suchy asfalt to jeszcze trochę jeżdżę ale tylko dla przyjemności i rozgrzania moto - kilka, kilkanaście km po mieście. Im bardziej w zimę to raczej nie wyjeżdżam, nawet na suchej nawierzchni. Po opadach śniegu jest zbyt dużo piasku i kamieni na ulicach no i wszechobecnej soli, szkoda sprzętu :icon_question:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest pogodnie, suchy asfalt to jeszcze trochę jeżdżę ale tylko dla przyjemności i rozgrzania moto - kilka, (..) zbyt dużo piasku i kamieni na ulicach no i wszechobecnej soli, szkoda sprzętu :clap:.

A mnie cos chodzi po glowie, zeby miec sprzet do codziennego jezdzenia (np. VS750), i cos na weekendy (czyli VS1400).. tak mam w przypadku Mercedesow, i to sie sprawdza :icon_question::bigrazz:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...