Skocz do zawartości

Czy ktoś jeszcze o tym marzy?


ZIGGI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mucha, możesz przecież wyjechac do Torunia, Warszawy albo Krakowa jak Ci pasi i wracać do domu.

 

Przecież nie wszyscy mieszkają przy Wiśle a napewno wielu chciałoby pojechać.

Ja sam najchętniej zacząłbym na samym początku a nie u siebie.

 

Co do IV rp ..... zwolenników PiS LPR i Samoobrony nie zapraszam, a wszechpolscy lepiej niech nie stoją nam na trasie. :clap:

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, jak już pisałem wcześniej - pomysł jest ekstra, ale czy jazda wzdłuż Wisły nie byłaby monotonna? Tak mi się to kojarzy z jazdą po łąkach i terenach zalewowych tylko. Mylę się? :banghead: Czy nie lepiej byłoby dookoła Polski walnąć? Nasz kraj jest tak zróżnicowany pod względem terenu, że może warto będzie czmyhnąć najsampierw na południe (tam góry, doliny, Bieszczady itd.), na Śląsku to i pustynia by się znalazła. Dalej mamy Mazury, morze, lasy na zachodzie, ale pewnie nie tylko. Sam nie znam wielu rejonów Polski, że taka potężna dawka lekcji geografii o własnym kraju byłaby mile widziana przeze mnie :smile:

Ale przede wszystkich chodzi o jazdę "wyłączoną drogą". :biggrin:

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszecie to rajd planowany raczej na wiosne, a jesli tak to tez dolacze. Coz od Tczewa do Gdyni mam gora 60km, ale co tam- wazny jest udzial. Pozatym kusi mnie ten "browarowy final" w Gdyni :icon_question:.

Poki co: ZGLASZAM SWOJA OBECNOSC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skubi:

Ja chcę zorganizować rajd wzdłuż Wisły.

Jak se chcesz jechać dookoła Polski to sobie zrób swój własny rajd. :cool:

 

Jeśli mój dojdzie do skutku to napewno Cie zaproszę a jeśli Twój to też się czuję zaproszony.

Dodatkowo można przejechać Polskę wzdłóż, szerz albo na krzyż. :) Byle jechać, jechać i jeszcze raz jechać :)

 

Dookoła polski to chyba nie na 125 ccm tylko raczej Super Tenera, Africa twin albo DR 650.

Ja chciałem żeby mogli wziąć udział nawet posiadacze 50-tek. Taki rajdzik na "lekko" i bez zbędnej rozpusty.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie pisze na 100 motorek juz kupilem prawko w drodze testy juz zdane :icon_biggrin: do wisly mam kaaawałek jesili ktos to zorganizuje to jade hmm tylko ja to bym chcial zeby to byl rajd off-road nie po asfaltach tylko calkiem bokami spac jak to gdzie maly namiot kolo lasu przed noca ognisko rzeczka te sprawy

 

koszty najwiecej to paliwo by mnie wynioslo bo jedzenie to tak na luzie nie zamierzam tam zabrac lodowki kielbasa bulka w zeby i na przetrfanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Tak sobie was słucham i myślę że ta impreza nie skończy się na jednym dniu ale bardziej na 7-10.

 

Idea jest super i trzebaby sie nawet spotkać i pogadac. Oczywiście podzielic się na regiony..

Ziggy dobrze kombinujesz...Zakładając że z wawki pojechałoby z 10 moto to resztę możemy zbierać po drodze.

 

Mapy całej trasy kupić to pierda plus jeszcze są GPS-y...

 

Poza tym 7 do 10 dni wakacju to u mnie zawsze znaczy ponad 1000 pln.....nie wiem jak u was..i nawet nie jestem rozrzutny....

 

Temat uważam za fajny i proponuję go dalej rozwijać i podawac nowe pomysły..

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, temat umarł? W takim razie mam alternatywne rozwiązanie. Zapraszam chętnych do wakacyjnego wypadu enduro na Ukrainę, Rumunię, a na wytrwałych czekają kąpiele w Morzu Czarnym :buttrock:

Wakacyjny wypad, tzn. nigdzie nam się nie spieszy. Preferowane osoby ze sporą dawką wolnego czasu. Będzie dobrze :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...