Skocz do zawartości

Alpinestars S-MX 4 Vs. Sidi B2


Rekomendowane odpowiedzi

Mam Sidi B2, model 2006 (jest dość znaczna różnica pomiędzy tym, a tym z 2005r).

Butki chwalę i nie mam im nic do zarzucenia. Starannie wykonane i bardzo wygodne.

Proponuję kupno w Rapidzie w Wawie - 700zł. Może na zimę jest trochę taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci Alpine Star. sa swietne. Sam ma dwie pary, Gore do turystyki i Chyba nr. 8 na enduro. Symbolu nie pamietam. pare razy musialem isc w nich z laczka i spacerek byl tez bezproblemowy.

 

pozdrawiam

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podepne sie pod ten temat skoro juz jest - sam chce kupic sobie te buty

 

ALPINESTARS S-MX 4

 

bardzo prosze o opinie uzytkownikow czy warto !

 

Czy moze lepiej poszukac za ta kase czegos lepszego (jakies przyklady mile widziane)

Dzieki bardzo i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto. Jeździłem w SMX-4 cały sezon i jestem bardzo zadowolony. Są to jednak papcie tylko do jazdy w suche i ciepłe dni bo wywietrzniki nie są zamykane. W lato spisuje się genialnie, bo od 120 już jest delikatny przewiew, a przy 160-180 można sobie kopytka przewietrzyć i nie ma problemu potu :bigrazz: Poza tym wygodnie się w nich chodzi. To chyba tyle. Ale szczerze mówiąc to gdybym teraz kupował to zdecydowałbym się jednak na SMX-3 bo różnią się od nr 4 wzmocnieniem plastikowym w okolicach ścięgna achillesa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moze lepiej poszukac za ta kase czegos lepszego (jakies przyklady mile widziane)

Dzieki bardzo i pozdrawiam

S-MX 4 jest teraz na wyprzedaży w intermotors za chyba 599zł lub 699zł, więc jak bym kupował :bigrazz:

 

EDIT:

Pomyłka, bo S-MX 3 są na wyprzedaży w cenie 599zł :cool:

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto. Jeździłem w SMX-4 cały sezon i jestem bardzo zadowolony. Są to jednak papcie tylko do jazdy w suche i ciepłe dni bo wywietrzniki nie są zamykane.

Mam jeszcze wcześniejsze SMX (te z szarymi wstawkami, moim zdaniem najładniejsze), cały sezon, cieplej, zimniej, mokro, sucho i ocena BDB :(

 

Na przyszły planuje także Aplinestars, model Tech3, tylko cena z nóg powala (320eur) :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie smx 4 prezentuja sie spoko. troxhe srednio w kostce ale wykonanie i materialy jak dla mnie kulturka. sa za 700 zł w intercarsie.

 

mam alpiny i jestem zadowolony tak wiec wydaje mi sie ze produkty sa ok

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...