Skocz do zawartości

POMOCY!! Mam duzy problem z moim mtxem :(


michal_dh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gawron dzieki za porady ale to jest naprawde bardzo dziwne bo wykrecilem WSZYSTKIE srobki kilka razy sprawdzalem czy napewno to wszystkie i wale w ten dekiel jak glupi i mlotkiem przez drewno. dzis mialem maly skuces bo go podwarzylem srubokretem o 0,5 cm w jednm miejscy :| ale to tylko w jednym miejscu a reszta nawet nie drgnie, wywalilem tez dozownik i zawor wydechowy dla pewnosci ze go nic nie trzyma i tez nic :( juz mnie od nerwicy to doprowadza i zaluje ze go wczesniej nie sprzedlalem bo to nie jest na moje nerwy :/ Prosze o jakies porady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadalem z dibem bo on mial mtxa 80 i on tez do konca nie wie czemu mi nie chce zejsc dekiel :( Chcialem porobic fotki ale aparat mi padl :/ Nie wiem co mam z tym zrobic bo nigdy nie mialem takiego problemu ;) jak rozbieralem silnik od wski to raz dwa poszlo :D To jest troche dziwne ;)

 

Ludzie zwatpilem w ten je**ny motor :) Chyba go oddam do jakiegos dobrego mechanika bo nic nie moge zrobic mecze sie non stop i nic :banghead: :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik nie padl ?

no raczej padl....

 

ale dlaczego chodzi jak traktor????mi w gokarcie jak mi wywalilo, to spuscilem olej zostawilem troche tylko przepalil to co mial w komorze walu i potem bylo juz good, moze sprawdz tak jak ja jak niemozesz rozkrecic i bedziesz wiedzial czy to simering, chociaz z honda ja bym nieryzykowal, jak spuscisz olej i przepali to co ma w komorze to powinien p[rzestac kipcic jak poszedl simering

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO ale chyba jak padl ten simering to jak spuszcze olej to przeciez bez niego nie bede jezdzic wiec i tak musze sie dostac do srodka i zobaczyc co sie z tym simerem stalo :flesje: a ze ta honda doprowadzila mnie do nerwicy :buttrock: oddam ja do mechanika ktory sie na na rzeczy i napewno mi to dobrze zrobi :wink: a z tym olejem to go spuscilem ale nie wiem czy odpalac bo musial bym motor od nowa zkladac a chce go juz rozebranego zostawic dla mechanika :bigrazz: wtedy moze mniej bedzie mial roboty i koszty beda mniejsze :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki mam ale problem juz opanowany :icon_mrgreen: wczoraj przesiedzialem przy nim ladne 6 godz z kazdej strony podwazalem srubokretem i zszedl :biggrin: jak go juz lekko podwarzylem to pozniej latwo szedl ale i tak mialem meke z nim :notworthy: simer juz wyjety teraz czekam do pon na nowy i ogiennnn :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...