Skocz do zawartości

Święty Mikołaj 2006 - Zawiercie


pszczola35
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, Kochani!!!

 

Mam nadzieję, że wszyscy chętni odpowiedzą na tego posta i dołączą do Nas. Piszę " do NAs", ponieważ jest organizowana akcja świąteczna dla dzieci Z Domu Dziecka w Zawierciu, przez m.in. niesamowicie dzielne kobitki, które podziwiam nad wyraz :D :buttrock:

 

Akcja obejmuje głównie zbiórkę ciepłych ubranek, książek, zabawek, słodkości tip. w tej kolejności :crossy: Wiek dzieciaczków to 6-12 lat. Tak jak już zaznaczyłam w Dziale POWITANIA, mam nadzieję, że dołączycie do nas :buttrock: :icon_biggrin: Wiem ,że motonici to fantastyczni ludzie :icon_biggrin:

 

Jeśli ktoś będzie chciał przesłać paczkę to podaję adres:

 

Świetlica BETANIA

przy Kolegiacie Św. Apostołów Piotra i Pawła

ul. Kościuszki

42-400 Zawiercie

 

oraz numer konta:

 

Małgorzata Dranikowska

 

PKO Bank Polski O/Gliwice

 

98 1020 2401 0000 0102 0070 8594

 

z dopiskiem od kogo, na rzecz

 

 

Gorące dzięki dla wszystkich :notworthy: w imieniu swoim i Dzieci :icon_biggrin: pszczółka:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka

to ta zbiorka o ktorej Goha mowila? :)

 

Ta sama.

 

A będzie możliwość np. gdzieś w Wawie zostawić jakieś drobiazgi, typu misie i inne takie rzeczy?

 

Pawel

[/quote

 

Chodzi w tym wszystkim o to

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=2...7662&a=51400010

 

to tak tytułem wyjaśnienia dokładniejszego w czym rzecz.

Adminka Goha podała adres pod jaki chętni mogą wysyłać paczki, jako ze chętnych jest troche z różnych stron kraju, ( ew. nr konta na które mozna coś przelać a potem za te pieniądze zakupi sie odpowiednie " produkty" - jakie to jeszcze spory trwają ) .

Pytasz czy gdzieś w Wawie można zostawic drobiazgi.. Ano nie wiem , moze sie dziewczyny ze stolycy gdzies zbierają w temacie. Spróbuję coś wyniuchać i jakby co to dam sygnał.

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :banghead:

 

Cebe 450, dzięki za szczegółowe wyjaśnienie :icon_biggrin

Sama na razie nic nie wiem o takim spotkanku, chyba ze towarzyskim :( Posłuchajcie, mogę Wam dostarczyć pudła w ilościach nieomal nieograniczonych. Razem z przyjaciółmi zrobiliśmy paczki i już wędrują do dzieci. Może macie jakiś pomysł na utworzenie punktu zbiorczego na rzeczy przeznaczone dla dzieciaczków, to podajcie bardzo proszę :notworthy: Chętnie pomogę. Sądzę, że inni też się dołączą. :icon_biggrin:

 

Ściskam :icon_biggrin: pszczola35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :icon_mrgreen:

 

Cebe 450, dzięki za szczegółowe wyjaśnienie :icon_biggrin

Sama na razie nic nie wiem o takim spotkanku, chyba ze towarzyskim :buttrock: Posłuchajcie, mogę Wam dostarczyć pudła w ilościach nieomal nieograniczonych. Razem z przyjaciółmi zrobiliśmy paczki i już wędrują do dzieci. Może macie jakiś pomysł na utworzenie punktu zbiorczego na rzeczy przeznaczone dla dzieciaczków, to podajcie bardzo proszę :( Chętnie pomogę. Sądzę, że inni też się dołączą. :bigrazz:

 

Ściskam :flesje: pszczola35

 

Pszczoła wyjaśnienie nie było dla Ciebie ale dla reszty, jako, że chciałam by poznali kulisy tej akcji.

Tak sie akurat składa , ze ja z Gliwic jestem i nie orientuję sie jak sobie ten temat opracowałyście w Warszawie. Zadał Paweł pytanie , ale widzę ze sie odpowiedzi nie doczekał ....Widocznie dziewczyny wysyłają paczki indywidualnie.

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Pawełku :crossy:

 

Jeżeli coś od Ciebie trzeba odebrać, to daj znać. Ostanio nabyłam wprawy w pakowaniu rzeczy dla dzieci, mąż już tylko kręci głową, ale wie że to w słusznej sprawie :(

 

Masz na miary na mojego maila. Daj znać:D

 

Pozdrawiam serdecznie :D pszczola35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...