Skocz do zawartości

Środowy atak na Zaspę (3miasto)


Rekomendowane odpowiedzi

A jednak udało mi się wpaść. Dla mnie najważniejsza rzecz: BYŁY DWA MONSTERKI !!!!

A sama impreza widać, że już przygasa w tym sezonie. Robi się coraz zimniej i ciemniej. Maszyn się zjeżdża coraz mniej. Jeszcze pewnie parę Ataków i trzeba będzie poczekać do następnego sezonu. Policja tym razem była mniej aktywna. Co prawda był jeden radiowóz, ale nie sprawiał większych problemów. Nie było jednak zbyt wielu chętnych do popisywania się swoimi umiejętnościami. Mam nadzieję, że od nowego sezonu pismaki nie będą nam psuły szyków i impreza znowu będzie undergrundowa, a nie taka "komercyjna" jak teraz. Mam nieodparte wrażenie, że sporo z obserwatorów przyszło dzięki temu artykułowi zobaczyć jak ktoś się wyglebi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem, że ok. 20.00 w okolicach pasa tuż po zlocie jakiś motocyklista przywalił w samochód. Mnie już wtedy nie było, nie wiem jaki był efekt kolizji, czy byli poszkodowani...Ktoś coś wie na ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmyłem się z pasa właśnie jakoś koło 20, nie wiem dokładnie o której bo nie patrzylem na zegarek wtedy. Zresztą było już prawie pusto. W każdym razie nic nie widziałem, postaram się dowiedzieć jakichś szczegółów. Mam nadzieję, że nikomu nic się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nasz regionalny korespondent pogodowy (Jagdtiger) donosi, że w dniu jutrzejszym padać nie będzie. Tak więc stawiamy się licznie i tłumnie, bo być może będzie to już ostatnie spotkanie tego sezonu z moim udziałem (przynajmniej na moto - niedlugo trza będzie odstawić sprzęta do wujka do garażu). Po drodze nie szalejemy, bo zimno jest i ślisko, a głupio byłoby roztrzaskać maszynę (albo, broń Boże, coś więcej) na sam koniec sezonu :)

Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz regionalny korespondent pogodowy (Jagdtiger) donosi, że w dniu jutrzejszym padać nie będzie. Tak więc stawiamy się licznie i tłumnie, bo być może będzie to już ostatnie spotkanie tego sezonu z moim udziałem (przynajmniej na moto - niedlugo trza będzie odstawić sprzęta do wujka do garażu). Po drodze nie szalejemy, bo zimno jest i ślisko, a głupio byłoby roztrzaskać maszynę (albo, broń Boże, coś więcej) na sam koniec sezonu :D

Do zobaczenia!

 

Wasz regionalny korespondent (jag) ? Wiem cos o jego prognozach typu:"w razie burzy deszcz pewien" albo "będzie słońce albo nie" :lol: No ale pewnie posiłkował sie jak zawsze wszechwiedzącym internetem ,magiczną kulą i sztucznym biodrem ,które informuje go o zmianach pogodowych głośnym strzykaniem :D W każdym razie życzę udanej imprezy!! :D Szkoda ,że mam tak daleko ,a do tego MZ-ka pluje na mnie olejem :)

 

pozdr Grupę Północ i wsiej lud z 4um :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj było bardzo bidnie...Tak jak przewidziałem nie padało (przez pół godziny). Pojawiło się niewiele maszyn, było zimno, mokro, ciemno...chyba tylko śniegu brakowało. Zjawiłem się ja i Ukasz, który dojechał na rezerwie i martwił się czy paliwka mu do domu styknie. Poza tym tjunink kierunkowskazów wyraźnie im zaszkodził. Jeden z nich po prostu odmówił posłuszeństwa i Ukasz obawiał się o bezpieczeństwo jazdy w ciemnościach (tak jakby to kierunkami oświetlał drogę :) ). Ogólne spostrzeżenia to takie, że to już chyba jeden z ostatnich zlotów w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano bida, niestety :D Na parkingu sprzetów tyle co nic, bak prawie pusty (ale do domu, na szczęście, zajechałem :D), skuterów więcej niż motocykli, deszcz nie padał do samej 18, potem nas ostudziło, ale największym przegięciem było to, co działo się na pasie. Ponieważ parking był prawie pusty udaliśmy się z Jagiem na pas, zobaczyć czy tam nie ma więcej ludu. Na miejscu okazało się, że na pasie nie tylko nikt nie śmiga, ale na dodatek roi się tam od wiejskich.tuningów.prv.pl :) Nawet nie zgasiłem silnika, tylko udałem się prosto do domu robić zadania z algebry liniowej i geomnetrii analitycznej :( Po drodze zmokłem, przemarzłem i podjąłem postanowienie, że czas już zakończyć sezon - w najbliższym czasie (może nawet już w tą niedzielę) odstawiam etkę do kościerzyny i zaczynam ostro kombinowac jakąś kasę na nowy sprzęt 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj zbiórka grupy Północ o 18-ej przy molo na Zaspie/Brzeźnie. Jeśli ktoś nie ma jeszcze moto na chodzie to niech wpada samochodem. Zbiórka przy czarnym Monsterze ;)

 

Chociaż jak znam życie to i tak będę sam albo tylko z Ukaszem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...