Skocz do zawartości

Środowy atak na Zaspę (3miasto)


Rekomendowane odpowiedzi

Różnica będzie polegała na tym, że ci, którzy jeszcze o tym nie wiedzieli właśnie się dowiedzieli i przybędą licznie. :lol: :lol: :lol:

Pewnie teraz będą tam takie tłumy, że ciężko będzie się tam odnaleźć :?

Z drugiej strony zrobili Atakowi reklamę, a kto tego nie trawił i tak nie zmieni zdania, a kto tym się pasjonuje, to niezależnie od opisu raczej odbierze to na plus i przyjedzie zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee...sami z siebie nie przyjadą. Najpierw muszą mieć zgłoszenie. Wtedy zgłoszenia kwalifikują na ważniejsze i mniej ważne. To będzie mniej ważne, więc przyjeżdżają tylko wtedy jak nie mają nic innego do roboty. Tak więc wątpię, żeby cokolwiek się zmieniło w szybkości przyjazdu policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero wróciłem :) Mi się podobało 8) Policja czekała na nas już od samego początku, zresztą przyjechałem na parking trochę przed czasem i zaraz za mną wjechał radiowóz :roll: Dużo ludzi, dużo jazdy, była nawet telewizja 8O Ciekawe co tez jutro powiedzą o nas... ale szczerze mówiąc, to zupełnie mi się nie podoba ten cały szum medialny wokół naszych ataków :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc...na pasie już grubo przed 18-tą czekały trzy radiowozy ustawione w poprzek...

Na pasie pozłaziło się pełno pieszego tałatajstwa. istny burdel, każdy łaził jak chciał. Ale najlepszy moment jak koleś założył metalowe narty na buty i trzymając się sportowego Ducati krzesał iskry :P

 

Ogólnie sprawdziły się czarne wizje Ukasza. Ale mam nadzieję, że od przyszłego sezonu wszystko wróci do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiejszy ATAK chyba się nie załapię. Przekazuję nowemu właścicielowi swoją Kawkę, a że on nie ma jeszcze prawka to muszę sam mu ją zaprowadzić do garażu. Jak sie wyrobię to wpadnę (tylko czym ?). Mori i Ivan też chyba nie wpadną, więc forumowiczów mogą tylko reprezentować Ukasz i Ld...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...