Skocz do zawartości

Środowy atak na Zaspę (3miasto)


Rekomendowane odpowiedzi

tylko gdzie tu znaleśc takie miejsce, najlepszy byłby jakis pas startowy .

Polska to jest poj...ne państwo, ludzie się spotykali na zamknitym placu , nie jeżdili po ulicach a jednak komuś to przeskadzało. Trzeba zacząć dzidować :P po ulicach to wtedy sami zwiną kwietniki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie uwierzycie, ale w bloku na Burzyńskiego 6 i 8 mieszkają poj...ni ludzie. W Dzienniku Bałtyckim narzekali na lunapark, który przez kilkanaście dni stacjonował na pasie (głośno, basy itp). Najlepiej jak nic nie będzie tam się działo i zaczną rosnąć grzyby na pasie, wtedy te staruchy wyjdą i będą się cieszyć, że znaleźli pod domem piękne okazy grzybów!!!! (miałem zamiar obrazić tych, którzy są tak zaborczy wobec imprez na pasie startowym i najlepiej niech się z Zaspy wyprowadzą na wieś. Będą tam mieli spokój).

Napewno coś znajdziemy na NASZE SPOTKANIA.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to sie dokladnie nie przygladalem tym doniczkom...

ale jka nie sa zbrojone.... :twisted: to ekipa kilku osob z odpowiednim sprzetem moze je lekko skrocic i zrobic piekny korytarz :P))

jka nie zapomne to jutro po robocie sie przeturlam i obejrze jak to zrownac z ziemia...

a moze ktos wie czy wbetonowali te kregi czy one sobie poprostu stoja??

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poszukać po Gdańsku - może jakiś placyk albo duży parking by się znalazło.... :?: Chociaż wiadomo lepszego miejsca nie znajdziemy :P ale jak tego sie nie da przesunąć ( jeszcze w sumie tego nie widziałem- podjade rowerkiem jutro - :x i moze cos wykombinuje - hol jakiś z Ukaszem wykombinujemy albo na plecy :mrgreen: ) to trzeba cos znależć tak najlepiej w jakimś centralnym miejscu :P... Szukajcie a znajdziecie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie pomyslalem..

halas im przeszkadza tak??!!

no to mala zrzutka na trotyl (bo jest w miale tani no chyba ze kogos stac na plastik:)i bum!!!

co noc ze 2-3 rury w kosmos poslac :mrgreen:

jkaby co to ja moge zrobic zdalne zapalniki :mrgreen:

wtedy beda mieli halas a my po kilku dniach wolny placyk :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

w wielu normalnych krajach SZCZEGÓLNIE WIECZORAMI młodzi ludzie sptoykają sie na placach często w samym środku miasta, zajeżdżają tam na skuterach ( a 50 skuterów naraz daje tak przeraźliwy efekt akustyczny że umarłego można obudzić!! ) , motocyklach i nikt nie ma nic przeciwko!!!

a tu - jak ludzie znajdą sobie jakies fajne zajęcie, które tak naprawdę nikomu nie szkodzi - to oczywiście trzeba to szybciutko ukrócić!!!! bo po co mamy się dobrze bawić!!! a ta piękna młodziż która robi demolkę w mieście, rozwala wiaty na przystankach, okrada przechodniów ma świety spokój, bo nikt jakoś nie może znaleźć sposobu żeby się do nich dowalić!!!

ciekawe co powiedzą te stare dewoty siedzące w oknach na Jana Pawła jak co niektórzy będą zaczną sobie po tejże ulicy na kole poginać albo co tydzień w srodę będziemy zapierdzielać w tą i spowrotem i wyciskać soki z naszych maszyn!!!!! bo jak ustawialiśmy spokojnie na pasie motocykle i co niektórzy sobie po nim pojeździli - to przecież komuś przeszkadzało !!!!!!!!!

szok co tu się dzieje!!!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!!! Mieszkamy w Polsce, kraju , który jest mało tolerancyjny wobec młodych ludzi szczególnie tych, którzy potrafli znaleźć sobie jakieś zajęcie, hobby (chodzi o moto) i cieszyć się tym, a nie roz......lać wiaty, robić zadymy itp. Za każdym razem jak jestem we Włoszech, czy we Francji uwielbiam sobie popatrzeć jak młodzież spotyka się w grupach na stacjach benzynowych, parkingach w miastach i ku.wa nikomu to nie przeszkadza, policja nie szykanuje ich, i .......Nie ma co gadać, trzeba olać takich baranów jak na ulicy (wiadomo jakiej).

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem dzisiaj z rafalem (krzyzakiem) na zaspie...

to zwykle rury sa zasypana piachem..

takie donice..

na upartego piach mozna wywalic (tylko kto bedzie chcial po tym jezdzic pozniej??!!) a taka pust rure to w 2 osoby recznie mozna przesunac..... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że usunięcie donic kwiatowych to nie jest za dobry pomysł. Będzie to następny punkt zaczepienia dla tych, którzy do motocyklistów są nastawieni anty. Trzeba im pokazać naszą wyższość w inny sposób. (nie powiem, sam bym te donice roz..dolił w drobny mak hihihi)

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Sorki że zabiore głos ale z tego co wiem to bardzo do tej sytuacji przyczynił się fakt jaki miał miejsce kilka spotkań temu,gdy grupka osób otoczyła radiowóz i go obiła pięściami.To baaardzo wkurzyło nasza "władzunie" i dlatego tak sie stało.Ale dla pocieszenia to nie tylko nas w Gdańsku tak gnębia,we Wrocławiu na ulicach policja organizuje łapanki na motocyklistów i wlepia im max mandaty za niebezpieczne jazdy na moto.W Poznaniu jest spoko,w innych miastach jak narazie też.

Pozdrawiam i mam nadzieje że znajdziemy gdzieś miejsce do spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ostatnio faktycznie jest jakaś nagonka. W tym sezonie mnie kontrolowali albo próbowali kontrolować :mrgreen: już chyba ze 20 razy. Ciężko się w 3mieście nie ruszyć żeby się nie natknąć na palanta z suszarką albo krawężnika który się przyczepia np do zbyt łysych opon lub uszkodzonej rejestracji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówisz.Ale z tego co widze to policja zatrzymuje przede wszystkim motocyklistów na szybkich motorach,nas tzn.włascicieli cruiserów i choperów na razie jakoś nie tykaja.Pewnie do czasu.Jaqdtiger czy twoja maszynka wygląda tak jak na fotce w opisie?Mam nadzieje że wkrótce spotkamy się.A co do spotkań to może zaczniemy jezdzic do Gdyni na Skwer.Tam jakoś nikomu nie przeszkadza że zjeżdżają się motory a praktycznie każdego dnia po południu można tam kogos spotkać.

Pozdroffka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicken - Duka wygląda dokładnie tak jak na fotce w opisie. Najlepiej kliknij na link pod każdym moim postem to zobaczysz więcej fotek z bikepics. Co do skweru to też jest niezaciekawie. Już dwa razy miałem tam "przyjemność" być kontrolowanym przez policję.

 

Ostatnio jeden jełop mi zabrał dowód za jakąś pierdołę. Zrobiłem przegląd i mam kwitek ze stacji że moto sprawne. Postanowiłem jeździć na zastępczym papierku z policji i zaświadczeniu ze stacji diagnostycznej. W ten sposób w razie kontroli nie będą mieli czego zabierać bo nie mam dowodu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...