Skocz do zawartości

Środowy atak na Zaspę (3miasto)


Rekomendowane odpowiedzi

HeYaH ;)

 

Mnie niestety nie bedzie, ale mozliwe ,ze bede za tydzien, bo zamierzam przyczolgac sie motorem po swietach.

 

Widze dosc sporo motocykli ostatnio ;) ;)

Dzis widzialem 3 choperki i 1 sciga z pleczaczkiem :P

 

Pogoda zapowiada sie dosc dobrze, bo w srode 8 stopni, w piatek 11 stopni ;)

Ale po weekendzie ma znowu lekko sniegiem zarzucic, oby nie za duzo i niech to sie juz wreszcie skonczy! :P

Jestem dobrej nadzieji, 10 stopni to nie byle pogoda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dokładnie dziś troszke motorków się pojawiło a pare jeszcze przeleciało obok.

Co do tej knajpy to też bym był zainteresowany może w końcu by było miejsce gdzie mozna posiedzieć w normalnym towarzystwie i pogadać. W Warszawie wiem ze jest taka knajpka nazywa się 2 o.o. mówia na nią zoo , i tam sie wszyscy spotykaja niezła atmosferka jest gdzie moto postawić i spotkac duzo znajomych i poznac ciekawych ludzi. Tak więc jak będzie takie cos u nas w 3-miescie to myśle że znajdzie się dużo klientów. :idea:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
ukasz a jak tam z knajpa motocyklowa..cos mowiles ze maja otwoerac... podzierl sie informacjami :)  

moze wiecej osob sie ucieszy :)

 

dzisiaj w Dzienniku B. piszą coś o nowej knajpie (nie wiem czy o tej mówicie): Stacja Deluxe we Wrzeszczu przy ul. Grunwaldzkiej vis a'vis kortów tenisowych przy ul. Uphagena. Cyt.: "Lokal, jako że obarczony jest motoryzacyjną historią, nawiązuje do niej swoim wystrojem. Z zewnątrz na pierwszy rzut oka może wyglądać nawet jak stacja benzynowa z charakterystycznym czerwonym dystrybutorem. (...) w środku wiele foteli samochodowych (...) Ciekawostką jest także przeszklony fragment podłogi, pod którym podziwiać można świetnie zachowany motocykl marki WSM (chyba chodziło im o w WFM, chyba że było coś takiego jak WSM???). Właściciele zapraszają wszystkich (...) a szczególnie motocyklistów i rowerzystów(...)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy kupujac alkohol trzeba sie wylegitymowac moto stojacym przed knajpa' date=' czy wystarczy przyjsc w kasku ? :)[/quote']

 

Ja dostałem jakąśtam zniżkę tylko za to, że do baru podszedłem w kurtce motocyklowej :(

Trochę mało miejsca w środku, ale całkiem sporo motocykli się zjechało akurat gdy tam byliśmy... klimatycznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Być może zdarzy się, że będę w środę w Gdańsku i może zajrzę na lotnisko jeśli sie tam cos jeszcze dzieje w wakacje. Bedę pewnie ze znajomymi na Przymorzu więc daleko to nie będzie. Jak ktoś chce to niech próbuje łapać nas na komórkę to sie zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...