Skocz do zawartości

Środowy atak na Zaspę (3miasto)


Rekomendowane odpowiedzi

Z moim weekendem majowym też wszystko zależy od tego, czy jakiś mechanik zrobi mi do tego czasu tą nieszczęsną uszczelkę pod głowicą :D Ale to chyba nie jest dużo roboty... mam nadzieję... jutro jadę do serwisu zagadać i się odezwę jak sprawy stoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda szkoda, bo u Damiana będzie fajnie. (chyba)  :)

 

Hehe, w to nie wątpię :D I chciałbym tam pojechać, ale nie z perspektywą zatarcia silnika po drodze :D

No ale tak źle chyba nie będzie i jakoś moto będzie gotowe do tego czasu, mam nadzieję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja byłem... przyjechałem na czele grupy motocyklistów z Pruszcza, którzy pierwszy raz przybyli na ATAK... i się chyba zawiedli, bo sprzętów prawie nie było... na dodatek cały czas padał deszcz (o mało szlifa nie zaliczyłem na mojej oponie, z której - jak zauważył Oskar - zaczynają już wyłazić druty :D ). Na dodatek od razu po przyjeździe zostaliśmy ostrzeżeni, aby przypadkiem nie jechać na pas, bo policja robi tam akcję odwetową za zeszły tydzień i będzie niemiło.

Miejmy nadzieję, ze następny atak będzie bardziej udany

Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się na TO wybiera? Wstęp wolny.

 

No koniecznie :D Trzeba osobny wątek założyć, bo tu nie wszyscy znajdą. W każdym razie ja się na to piszę :D

No i trzeba ustalić jakieś konkrety żeby całą ekipą tam zajechać (najlepiej chyba SKMką, bo z motocyklami może być tam problem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doobra, teraz konkretnie:

jutro ma padać deszcz, więc nie nastawiam się raczej na jazdę na moto... nie żebym bał się zmoknąć, ale z tylnej opony wylazły mi już druty i sami wiecie :D Tak więc jadę albo samochodem albo skm, dajcie znać kto jedzie, gdzie i o której się spotykamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...