Skocz do zawartości

Środowy atak na Zaspę (3miasto)


Rekomendowane odpowiedzi

ello.

jutro kolejny atak  :)  

mam nadzieję że dojadę. może grupa północ spotkałaby się wcześniej np. 1700, 1730 i ekipą dojedziemy na miejsce?

są chętni?  8)

 

Napisz tylko gdzie i kiedy :) W zeszłym roku spotykaliśmy sie pod Żakiem.

Postaram się wyrobić wcześniej - jakby co to dam znać, w każdym razie wstępnie się piszę :)

Jag, nie wiem jak się wyrobię i czy zdążę wpaść po Ciebie, ale jakby co to miejsce mam, ofkors :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz Greg wolne miejsce dla pasażera to ja bym się chętnie załapał przy OBI. Może być o 17-ej. W razie czego to kontakt sms-owy na 505050207. Dla mnie czym wcześniej tym lepiej bo bym skorzystał z sytuacji i podjechał do warsztatu gdzie stoi Duka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rano jeszcze deszcz siąpił a teraz jest słonecznie. Wstępnie o 17-ej ale jak chcecie to dla mnie może być nawet i o 16.30. Zależy co Greg powie, a Ukasz na zajęciach to pewnie i tak dopiero na 18-tą dojedzie na miejsce, ale zobaczymy...może się wyrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja raczej pojawię się dopiero na pasie autobusem. Z buta za wami raczej nie nadążę...

 

UPDATE: Dzisiaj sobie chyba podaruję tą imprezę. Jak widzę megakorek za oknem to mi się odechciewa siedzieć w śmierdzącym autobusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać na załączonym zdjęciu, też byłem :D

Greg: byłeś na pasie? bo jakoś tak nagle zniknąłeś, rozglądaliśmy się za Tobą, ale od wyjazdu z parkingu już Cię nie widziałem.

My staliśmy tam dość długo. Sporo osób było, mnóstwo gapiów, atrakcje te co zwykle :twisted:

W drodze powrotnej skończyła mi się wacha, ale na szczęście na rezerwie dokulałem się jakoś do stacji benzynowej. Podsumowując - atak pierwsza klasa :D Już się nie mogę doczekać kolejnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...