Skocz do zawartości

Firmy wysyłkowe - szkiełkowanie i piaskowanie części.


karol.hol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem w trakcie remontu swojej WSK.Chciałbym zapytać o sprawdzone i tanie firmy zajmuące się szkiełkowaniem i piaskowaniem , u których jest możliwość załatiwienia sprawy wysyłkowo. Mieszkam w małym mieście więc nie mam możliwości załatwienia tego na miejscu.

Proszę o orientacyjne ceny takich części:

szkiełkowanie: głowica , pokrywy silnika (od sprzegla i magneta)

piaskowanie: felgi , cylinder

 

Czy znacie może jakąś firmę wykonującą czernienie ? Mam zamiar zrobić cylinder na oryginał.

 

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro była aukcja z oferta szkielkowania. Wiec koszt szkiełkowania silnika WFM (cały, procz zeliwnego cylindra ktory idzie do piaskowania) to 180 zł. Silnik od WSK pewnie tak samo bedzie kosztował (cały).

 

PS: Oczywiscie mozliwosc załatwienia sprawy wysyłkowo.

Edytowane przez pioter_gpz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wypiaskowalem i pokrylem motocykl podkladem (cały) za 70 zl...

a szkielkowac bede w walbrzychu i nie mam pojecia o cenach....

co do chromow to mam juz polapane znajomosci i wystarczy mi tylko przygotowac powierzchnie...

ja w swojej wfm bede pokrywal cylinder lakierem proszkowym.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro była aukcja z oferta szkielkowania. Wiec koszt szkiełkowania silnika WFM (cały, procz zeliwnego cylindra ktory idzie do piaskowania) to 180 zł. Silnik od WSK pewnie tak samo bedzie kosztował (cały).

 

PS: Oczywiscie mozliwosc załatwienia sprawy wysyłkowo.

 

 

może chodzi właśnie o tomka bo on też sie ogłasza na allegro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge z najwiekszym spokojem polecic Tomka z Milanowka (bdb sie zna na swojej robocie jest tez bdb piaskarzem, al e jezeli chodzi o szkoełkowanie to z racji mojego mieszkania w Lodzi polecam Darka Palmowskiego właciciela Iron Horse, to np on szkiełkował słynny silnik jawy 350TS, tej z precli nei pamietam już czyja ona była. Zajmuje sie on tym jzu b dlugo i jest naprawde dobry...>>KLIK<< i na tej stronie dział technika:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Jestem w trakcie remontu swojej WSK.Chciałbym zapytać o sprawdzone i tanie firmy zajmuące się szkiełkowaniem i piaskowaniem , u których jest możliwość załatiwienia sprawy wysyłkowo. Mieszkam w małym mieście więc nie mam możliwości załatwienia tego na miejscu.

Proszę o orientacyjne ceny takich części:

szkiełkowanie: głowica , pokrywy silnika (od sprzegla i magneta)

piaskowanie: felgi , cylinder

 

Czy znacie może jakąś firmę wykonującą czernienie ? Mam zamiar zrobić cylinder na oryginał.

 

Z góry dziękuję

 

Witam.

Jeżeli nie znalazłes kogoś do szkiełkowania , możemy to załatwić prawie na miejscu . Jestem z BIŁGORAJA .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...