Skocz do zawartości

Szkola Jazdy czesc dalsza


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zadalem sobie troche trudu i " stracilem " troche czasu aby Przeczytac to co umiescil " Ryzy Kon " Ciekawy jestem ilu uzytkownikow zaznajomilo sie z jego trescia i sensem ?????

 

Podejrzewam, ze duzo dyskusji i polemiki zaoszczedzifo by sobie wielu Forum-owiczow gdyby sie z nim zapoznali. Dlaczego nie zostaje to uzyte na kursach Prawa Jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem ilu uzytkownikow zaznajomilo sie z jego trescia i sensem ?????

 

Wazne ze Ty przeczytales

 

Podejrzewam, ze duzo dyskusji i polemiki zaoszczedzifo by sobie wielu Forum-owiczow gdyby sie z nim zapoznali.

 

I tak tu wszyscy wiedza swoje :clap:

 

Dlaczego nie zostaje to uzyte na kursach Prawa Jazdy

 

Sam pomysl to chyba nie trudne....

 

 

TERAZ JA SIE PYTAM:

Po co ten temat??!! :lalag:

 

Jesli nie masz z kim pogadac to polecam Snikersa - taki prawie inteligentny program. Napweno znajdziesz go w Googlach :lalag:

POZDR

Edytowane przez Sylwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natknalem sie na niego przypadkowo i mimo ze pare lat temu mialem okazje zaliczyc kurs kategori A w Kolobrzegu z ktorego notabene nic nie wynioslem gdyz dokoptowani bylismy do kategori B. Z ciekawosci chcialem sie dowiedziec czy moze przez przypadek cos zmienilo sie moze na lepsze

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie zmienilo. Egzamin trzeba odbebnic i miec spokoj.

Niestety nadal na egzaminie (kursie) niczego sie nie nauczysz jesli chodzi o technike jazdy

 

a czego można żadać za 800 ???? (choć nie mówie ze to mało) ale niestety przekłada sie to na jakości

Edytowane przez cali78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie jest smutne ???

 

Biora kase a praktycznie nic za nia nie robia. Te 800 zl w koncu nie leza na ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chętnie skoczył do szkoły jazdy. Podobno jest fajna w Modlinie i można się dużo nauczyć. Ktoś może był tam?? Warto ??

 

Slyszalem ze gdzies na Bemowie jest jakas renomowana szkola jazda, Nie pamietam dokladnie , bo natknalem sie na artykul w SM, na poczatku tego roku w tym samym pismie informowali o szkolce doskonalenia, tez w W-wie. Koszta byly z KOSMOSU ponad 800 zl za dzien. Takich cen za uslugi nie maja nawet w Niemczech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chętnie skoczył do szkoły jazdy. Podobno jest fajna w Modlinie i można się dużo nauczyć. Ktoś może był tam?? Warto ??

W Modlinie??? To 5km od mojego domu. Pierwsze słyszę... Jeśli to prawda, to miodzio.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...