Skocz do zawartości

Czy ktos ogladal te crossy?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze na full crossie jezdzi sie fajniej :( mniejsza waga i wieksza moc potrafią sprawić znacznie wiekszą frajde :bigrazz: tylko ze napweno bedize drozsza w utrzymaniu i bedize wiecej paliła. Rozejzyj sie na forym kto tam ma YZF i zapytaj sie go na PW o roczne wydatki. W temacie " ile trzeba miec lkasy na utrzymanie full crossa (gdzies tam w zakamarkach tego forum) było tez zdjae sie cos o 250 4T :bigrazz:

YZF moze i potrzebuje minimalnie wiekszego krecenia zeby "uzyskać odpowiedznią moc" ale ta moc jest znacznie wieksza niz w WR no i YZF znacznie szydciej i dynamiczniej wkręca sie na obroty.

 

pozdr!

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze na full crossie jezdzi sie fajniej :) mniejsza waga i wieksza moc potrafią sprawić znacznie wiekszą frajde :) tylko ze napweno bedize drozsza w utrzymaniu i bedize wiecej paliła. Rozejzyj sie na forym kto tam ma YZF i zapytaj sie go na PW o roczne wydatki. W temacie " ile trzeba miec lkasy na utrzymanie full crossa (gdzies tam w zakamarkach tego forum) było tez zdjae sie cos o 250 4T :D

YZF moze i potrzebuje minimalnie wiekszego krecenia zeby "uzyskać odpowiedznią moc" ale ta moc jest znacznie wieksza niz w WR no i YZF znacznie szydciej i dynamiczniej wkręca sie na obroty.

 

pozdr!

Chyba mało jeździłeś wr i yzf. ja ostanio sporo śmigałem i mam porównanie. yzf wcale nie trzeba bardziej krecić. Ona w kazdym zakresie jest mocniejsza od wr. WR też ma spora moc ale yzf jest dynamiczniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mało jeździłeś wr i yzf. ja ostanio sporo śmigałem i mam porównanie. yzf wcale nie trzeba bardziej krecić. Ona w kazdym zakresie jest mocniejsza od wr. WR też ma spora moc ale yzf jest dynamiczniejsza.

YZF moze i potrzebuje minimalnie wiekszego krecenia zeby "uzyskać odpowiedznią moc"

:) pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...