Skocz do zawartości

siedzenie Bandit 600


michals
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy siedzisko aby zamknac to wystarczy zatrzasnac? Jesli sie nie zatraskuje to co moze byc powidem przygladalem sie to wyglada ze wszystko ok te bolce dwa z nacieciami wchodza tam do dziur z "zapadkami" ale ni cholery sie pozadnie to nie trzyma. Nawet jak juz sie wydaje ze zaskoczylo to srednio mocne pociagniecie do gory i puszcza :)

Jak sie z tym uporac?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno sie samo zatrzasnąć. Miałem bandita i nie było z tym problemów... Może masz już to wyrobione.. albo cos sie zacina i jak sie włoży siedzienie to zapadki nie dochodzą. ja na początek psiknąłbym to wd40 albo czymś podobnym. Jeśli to nie pomoże to bedziesz musial sie dokladnie przyjrzeć calemu zamkowi.

Pozdrawiam

Mikołaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno sie samo zatrzasnąć. Miałem bandita i nie było z tym problemów... Może masz już to wyrobione.. albo cos sie zacina i jak sie włoży siedzienie to zapadki nie dochodzą. ja na początek psiknąłbym to wd40 albo czymś podobnym. Jeśli to nie pomoże to bedziesz musial sie dokladnie przyjrzeć calemu zamkowi.

Pozdrawiam

Mikołaj

 

przyjrzales sie dzisiaj temu troche blizej.

Wina wg mnie lezy po stronie za krotkej linki. jak wykredzilem zatrzask od moto to zapadki ladnie dochodza do polowy dziury. i siodlo se zatrzaskuje az milo.

 

troche ta linke ulozylem inaczej i jest lepiej daje rade sie zatrzasnac. Ale nie odskakuja zapadku tak jak bym chcial.

jest jakas mozliwosc regulacji tej linki w zamku? bo ne wim czy warto to rozkrecac? szczegolne ze jakis dziwaczny kucz potrzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...