Skocz do zawartości

Dziwne zagranie puszkarza...


piechur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pawelku nie denerwuj sie, nie kazdy ma komputer z polska klawiatura, no i mogl tez przez tyle lat pobytu za granica jezyka zapomniec. O sporadycznie przekreceniu liter albo moze ich zjedzeniu nie wspomne.

 

Czy aby pisac na lamachforum trzeba miec skonczone studia ??? Sm tez widze u niektorych bledy i im tego nie wytykam. Mysle, ze problem raportow moze tez lezec czesciowo gdzie indziej. Moze troche wiecej tolerancji ???

 

Z powazaniem

 

Ks-rider

 

Nie trzeba mieć skończonych studiów, wystarczy 7 klas podstawówki.

 

 

Po pierwsze, Zakładając konto na forum zgadzasz się przestrzegać regulamin ( tzn. pisać poprawną polszczyzną). A jak się nie podoba to droga zawsze jest wolna.

 

Po drugie pamiętaj że jego posty mogą być czytane przez młodych ludzi, którzy mogą nabawić się złych nawyków i kopiować te byki w swoich wypracowaniach.

 

Po trzecie mieszkanie poza granicami Polski nie zwalania z poprawnego pisania. Patrząc zresztą na forumowiczów mieszkających poza granicami RP nie widzę żeby mieli jakiekolwiek problemy.

 

Po czwarte to nie jest żadna dysortografia, tylko zwykłe pospolite lenistwo i brak szacunku dla innych forumowiczów.

 

Błędy też zdarza mi się robić ale takiego niechlujstwa jakie uprawia Adamejro nie można tolerować.

 

Pozdrawiam i liczę że Adamejro trochę zastanowi się nad swoją pisownią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze spotykałem na swojej drodze życia różnych ludzi którzy mieli różne podejście do moich błędów ortograficznych, jedni to olewają inni tolerują a jeszcze inni się czepiają.

Fakt na forum muszę się wykazać i postarać pisać bez byków bo większości forumowiczów by mię zamordowała.

(tego posta pisałem jakieś 15 min)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze spotykałem na swojej drodze życia różnych ludzi którzy mieli różne podejście do moich błędów ortograficznych, jedni to olewają inni tolerują a jeszcze inni się czepiają.

Fakt na forum muszę się wykazać i postarać pisać bez byków bo większości forumowiczów by mię zamordowała.

(tego posta pisałem jakieś 15 min)

 

A może masz dysleksje??? Jeśli masz to ściągnij sobie firefoxa 2.0 ktoś już podał link tam masz faktycznie korekcje błędów w pisowni więc instaluj i powodzenia!!!

aina stwierdziła że więcej policji na drodze i zostaniemy tylko my...co do tego to się nie zgadzam bo nie przestrzegamy najczęściej ograniczeń prędkości :)

Mam brata który jeździ ciężarówką 460konną zawodowo przez kilkanaście już lat i nie miał żadnego wypadku a jeździ tez jak dzik zarówno puszką jak i tą swoją 460 konną bertą...

Myślę, że jeździ tak dobrze dlatego że kręci tyle kilometrów ale jest też człowiekiem przede wszystkim i nie znosi chamstwa. Takich ludzi nie trzeba zdejmować z drogi bo wiedza co robią, co natomiast innego buraki i na nich trzeba znaleźć antidotum!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niecne Zielone Oczy

Specjalnie tak napisałam ;)

 

A to sorry :( Bycie szkolnym prymasem rzuciło mi się na mózg, a umysł dociążony tłumaczeniem "wybitnych" włoskich telenoweli odmawia współpracy przy chwytaniu dowcipów. Ale w takim racje szacun za kawał, bo niemal oplułam monitor herbatą, jak przeczytałam o idiomach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ci to przyszło do głowy???

To już powiedziałem....z tym się zgadzam

Toleruje błędy ale nie toleruje hamstwa z jakim często się spotykam...sam potrafię też kogoś czasami wpuścić jak wjeżdża z podporządkowanej.

Też już gdzieś mówiłem żeby zaczynać od siebie, jestem spokojnym człowiekiem proponuje tylko ewentualne wyjście z sytuacji co też podkreślałem parokrotnie...Nie ma prędkości bezpiecznych, nie ma ludzi doskonałych i nie ma formy która byłaby idealną

 

pozdrawiam

 

Stary W Y L U Z U J , ja tylko chcialem byc troche dowcipny ! Pomysl o rownouprawnieniu . Przeciez nie zawsze mozna brac tak wszystko na powaznie. Jak czytam tu to wszystko i z cala powaga zajmuje stanowisko, to chyba tez mi sie cos od zycia moze nalezec. OK ???

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam dysleksje stwierdzoną już 12 lat temu. Co do nowego Firefoxa to już używam od 2 h

:biggrin:

To co dajesz im szaleć na tobie?? heh żeby im teraz głupio było :wink: ??

Firefox wypas :flesje: doładuj sobie go jeszcze pluginami i o innych przeglądarkach zapomnisz :buttrock:

 

 

Luz ks-rider zgadzam się z tobą po części ale mówię absolutnie poważnie na ten temat bo mnie to pomału wyprowadza z równowagi...

p.s. A jak się kastruje kobietę??

Edytowane przez Zanshin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba mieć skończonych studiów, wystarczy 7 klas podstawówki.

Po pierwsze, Zakładając konto na forum zgadzasz się przestrzegać regulamin ( tzn. pisać poprawną polszczyzną). A jak się nie podoba to droga zawsze jest wolna.

 

Po drugie pamiętaj że jego posty mogą być czytane przez młodych ludzi, którzy mogą nabawić się złych nawyków i kopiować te byki w swoich wypracowaniach.

 

Po trzecie mieszkanie poza granicami Polski nie zwalania z poprawnego pisania. Patrząc zresztą na forumowiczów mieszkających poza granicami RP nie widzę żeby mieli jakiekolwiek problemy.

 

Po czwarte to nie jest żadna dysortografia, tylko zwykłe pospolite lenistwo i brak szacunku dla innych forumowiczów.

 

Błędy też zdarza mi się robić ale takiego niechlujstwa jakie uprawia Adamejro nie można tolerować.

 

Pozdrawiam i liczę że Adamejro trochę zastanowi się nad swoją pisownią.

 

 

Pietrzak, ten z kabaretu spytal kiedys na scenie;

 

- ktory cholerny idiota kupuje licencje Fergusona ( traktor ) na wymiarach calowych ? , wedlug tego powinnismy przejsc na mile, z cekcjusza na farenheita, zaczac jezdzic lewa strona.

 

Czy ty tez chcac napic sie mleka od razu kupujesz cala krowe ?

 

A tak apropo to ile lat mieszkaja ci twoi znajomi na zachodzie ?

 

a rusz troche glowa ipoglowkuj, ze moze osoba ktora co blednie pisze, akurat sie tego jezyka nie uczyla

( pisma ) i moze ona inaczej nie potrafi.

 

tak jak mowie, wiecej tolerancji.

 

 

pozdrawiam

 

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dajcie na luz. Nikt po kims nie jedzie. Wymieniłem z Adamem kilka PW, zainstalował program z podanego linka, stara się chłopak. I to się chwali, doceniam, biję brawo. Tolerancja - tak, ale wpływanie na ambicję i chęć samodoskonalenie się też ! Chyba o to tutaj chodzi, to nie szkoła, ale grupa znajomych, czasami można wytknać błąd o ile ma to przynieść wymierne skutki. Ja się czepiam, takie moje zadanie tutaj, ale nie wynika to ze złośliwości.

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...