Skocz do zawartości

maraton bez las


skut gs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez cos o tym rajdzie słyszałem ale mysle ze tam gesem nie nawojujesz duzo

...a po czym wnosisz? ...bo mi sie wydaje ze na osmiusetkilometrowy rajd to raczej nie widze innego sprzeta niz gs... (albo z tej rodziny) i to bardziej ten duzy niz maly...

 

...no chyba ze ten rajd wyglada... tak, ze leci stado lekkich crossowek... rownolegle jedzie tir z czesciami... i co dwa dni robi sie remont silnika... w takim przypadku... rzeczywiscie gs moglby miec problemy z gonieniem peletonu...

 

...wysystko zalezy od tego co jest ukryte pod pojeciem "800km bezdrozami"

 

pozdr,

w

Edytowane przez wojtasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i niezawojuje,ale napewno w blocie sie uswinie i fizycznie upodle,a i pewnie piwa na koniec da sie napic. . . co zas do terenu,to wszystko kwestja podejscia,niechc episac ze gs to rasowa trenowka,ale tereny jakie nim zdobywalem czesto byly dosc "ostre?" - lazic na nogach napewno bym tam niechcial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Szukam informacji na temat rajdu z niemiec do polski,ok 800km bezdrozami,chyba gdzies o tym czytalem,albo przysnilo mi sie,tak czy inaczej,moze ktos wie cos,lub ma jakies ciekawe doswiadczenia w materji lub chcialby je zdobyc. . . .

 

Rajd berlin-wroclaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!!!

 

No tu sie stanowczo nie zgadzam z "Zoltecek´iem". GS potrafi zawojowac w terenie, wierz mi, mowie z doswiadczenia. Z reszta "Skut GS" tez to wie, bo razem meczylismy te nasze beemy. Postaram sie niedlugo zamiescic relacje z tegorocznego offroadu...

Zaraz zobacze co tam hansy pisza o tym rajdzie Berlin-Wroclaw...

Pozdrawiam

Sosen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...